Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt észrevettél...

Szülés előtt észrevettél magadon ingerültséget idegességet hanguatingadozást?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A világon semmit, a baba is ugyan olyan aktív volt mint előtte bármikor. Legalábbis nálam.
2016. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 nappal előtte futhatnékom volt, néztek is az emberek, hogy hatalmas hassal rohangászom. Miután kifutottam magam, jött a fészekrakó-ösztön és egy erőteljes befordulás, ami a szülés végén megszűnt.
2016. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem vettem észre, férjem szerint viszont hiperérzékeny voltam, sértődékeny és még ezer hasonló kedvesseget mondott. Még a dokitól is megkérdezte a 39. heti vizsgálaton, hogy ez normális-e. Ő meg megnyugtatta, hogy ez még lesz rosszabb is. 😃
2016. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2016. aug. 14. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezeket nem, inkább kissé befelé forduló lettem, kicsit rosszkedvű.
2016. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre ilyesmit.

Viszont utólag látom, hogy engem is elkapott a fészekrakó ösztön. 3 nappal előtte kimostam/kivasaltam az összes nyári ruhánkat, elraktam a télieket. Másnap ablakot takarítottam stb.

2016. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyedül voltam szerencsére aznap délelőtt, szerintem művészet lett volna hozzámszólni. Olyan nyomottan keltem fel a szülés napján, mint még sose. Fizikailag és lelkileg is. Szóval hangulatingadozás nem volt, csak rossz kedv.
2016. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, ideges voltam attól hogy szülni fogok, és ingerült attól, hogy mi a fenéért nem indul már be.....de ez már a kiírt dátum utáni napokban volt, előtte azért nem voltam ennyire befeszülve..az utolsó napokban már a telefont se vettem fel, mert untam az "egyben vagy még" kérdéseket, és rendesen rádepresszióztam hogy a babám miért nem akar velem találkozni...15 nappal a kiírt után indítottak (1 hetet pluszban ráhagytak mert nem tudtuk a fogantatást, és mert egészségügyileg nem volt indokolt az indítás), így tehát nem lehet azt mondani, hogy a természetes születés kezdetéhez bármi köze lett volna az én nyomoromnak :)
2016. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 15. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!