Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel jött...

Szülés után mennyivel jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
11 hónapja szültem császárral,a lányom még napi 5-6x szopizik és még nem jött meg!nem vagyok terhes!volt már valakinél így?
2010. ápr. 20. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szoptatsz nagyon kicsi az esélye h megjöjjön!Magam sem tudom miért,de így van,h aki szoptat,annak nem jön meg a mensije!Én speciel nem szoptattam és szülés utána 6-7héttel meg is jött,persze csak 2hétig véreztem szülés után

2010. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam,kb. két évig nem menstruáltam
2010. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap este jött meg először, 2,5 hónapja nem szoptatok.
2010. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19 hónapja szoptatok. Azóta akkor jött csak meg, mikor 1 hónapig nem szedtem az Azaiát.most 2 ónapja azzal is leálltam (máshogy védekezünk), de a kislánym még sokszor szopizik, így még "igazán" nem jött meg. Párnapja fáj a derekam, görcsöla hasam, de semmi... visot terhes se vagyok...
2010. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Természetesen, amíg szoptatsz, általában nem jön meg, ha naponta nem csak 1-2 szopi van.

Nekem 11 hónappal szülés után jött meg, mikor már csak napi 2-szer szoptattam.

2010. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szoptattam rendesen,volt,hogy 2 óránként mégis megjött 4 hónappal a szülés után. A barátnőmnek 8 hónap múlva jött meg. Ez mindenkinél más.
2010. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellenpélda, szoptatok (mint az állat:D annyi tejem van,hogy még le is szoktam adni), mégis 2 hónap után megjött:(Nénikéje picsukáját:DAnyum is ugyanígy megszívta,sőőőt neki 6 hét után jött meg rendesen:)Szerencsétlen női ág vagyunk mi:)
2010. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szívás :S
2010. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat lányok!télen szeretném levetetni a spirált hogy jöhessen a tesó.esetleg sikerült valakinek így teherbe esnie hogy nem jött még meg és szoptatott?tudom hogy elvileg csak akkor lehetek terhes ha megjön de hallottam már csodákat!így kb 2,5 év lenne a manók között!és itthon tudnék maradni mind a 2-vel!
2010. ápr. 20. 11:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Én szülés után 6 hétig véreztem, sz.u. 3 hónapra megjött, pedig szinte állandóan szopott mind a 2 gyerekem. Szóval szoptatás alatt is megvolt.

Viszont volt egy falunkbeli, akinek nem jött meg szülés után fél évvel sem, szoptatott, mégis terhes lett (aztán már azért nem jött meg)

Szóval mindenkinél más.

2010. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!