Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárás anyukák, kaphatnék...

Császárás anyukák, kaphatnék egy kis nyugtatást/ biztatást tőletek?

Figyelt kérdés
Két sima szülésem volt 2010-ben és 2014-ben. Most újra babánk lesz és 34 hetes vagyok. A picuri még mindig medencevégű(faros),emiatt valószínűleg császár lesz. A gond itt kezdődik! Rémálmom a császár, rettegek tőle! Már nem alszom éjszakánként, annyira félek, imádkozom, hogy még megforduljon a bébi, mert okot nem láttunk uh-n a farfekvésre. Pár jó tanácsot szeretnék hallani, ha császárra kerül a sor, mire figyeljek, és hogy ne pánikoljak be nagyon ( enyhe pánikbetegségem van sajnos)!
2017. jan. 16. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem sincs rossz élményem a császár miatt, kifejezetten örülök, hogy így alakult. A sebem nem fájt, csak húzódott, de elviselhető volt. Pedig én aztán nagyon nem bírom a fájdalmat. A műtét egyáltalán nem volt félelmetes, bár én megőrültem volna ha elaltatnak, és nem láthatom egyből a gyerekemet, hanem csak felkelek és "odahoznak egyet". Gyorsan felépültem, nem is akarnék már máshogy szülni.
2017. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elvileg a baba súlyától függ majd, hogy lehetne-e faros szülés, de azért attól is félek! 33 hetesen 2400 ra becsülte a doki. Még korábban olyan simán beszélt a faros szülésről, de most a legutóbbi találkozásunkkor nekem úgy tűnt, mégis inkább a császárt választaná...
2017. jan. 16. 17:33
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyébként szeretném megpróbálni a sima szülést, de ez nem rajtam függ. A doki mérlegel majd... :/
2017. jan. 16. 17:36
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, a11-es hozzászólónak mondanám, hogy nem volt időm ,,megőrülni,, attól, hogy elaltatnak, meg pont nem az érdekelt, amikor szó szerint ömlött belőlem a vér, hanem sokkal inkább az, hogy nem érdekel, hogy hogyan, de a kislànyomnak mentsék meg az életét és ne legyen semmi baja. Ha az kellett, hogy elaltassanak, ahoz, hogy most itt szuszogjon rajtam, hát ez a legkisebb problémám.
2017. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem is altattak. Tök jó, hogy másoknak" kemények" voltak az első napok, meg "csak" fájdogáltak, én konkrétan azt hittem mikor felébredtem, hogy vki hasbalőtt minimum... Iszonyatosan fájt. Férjem ült az ágyam mellett, mutatta a telefonon a lányunkat, én meg csak annyit tudtam mondani, hogy egyáltalán nem érdekel a gyerek, hozzon azonnal fájdalomcsillapítókat vagy meghalok.( Pedig falkaparós menzeszeim voltak egész életemben, úgy gondoltam, hogyha vki, akkor én bírom a fájdalmat.)

Remélem most a másodiknál nekem is csak fájdogálni fog a műtét után...

Őszintén kívánom, hogy nálad is így legyen és ne szenvedd meg ennyire. :)

2017. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Természetesen ha életmentő műtétről van szó, teljesen mindegy, hogy altatnak-e vagy sem, a lényeg, hogy a babát mentsék, bármi áron. De ha programozott császárról van szó, és lehet választani (nálunk pl lehet), akkor inkább legyek ébren.
2017. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 01.28-án megvolt a műtét, sajna nem lett sima szülés a dokim nem merte. :( Hát, nekem nem lett olyan szép élmény sajnos, rossz a felépülés és azóta is állandóan fáj a fejem. :( Remélem elmúlik már!!!
2017. febr. 5. 22:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!