Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A doki elmítette hogy kezd...

A doki elmítette hogy kezd meszesedni a méhlepényem.39+4khm vagyok. Szerintek mennyi van még?

Figyelt kérdés
Amúgy meg még mindig teljesen zárt vagyok.
2017. jan. 19. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2 héten belül meglesz 😁
2017. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó eséllyel a terminus napján indítanak h a baba nehogy sérüljön m a meszesedés miatt mar nem kap megfelelően tápanyagokat és oxigént. De kérdezd meg a dokid, tutira csak o tudja.
2017. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor biztos nem mert 21.-re kiirva és 23.-ra kaptam másik CTG időpontot.
2017. jan. 20. 06:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Elkezd meszesedni de a 2-es és 3-as fokú is meszes lepény csak nem mindegy, hogy mekkora mértékben. Lehet 3-assal is húzni még egy darabig csak fokozottan figyelnek az áramlásra már. Én se hinném, hogy így túl sokáig hagynák bent. De bármikor be is indulhat, a teljesen zárt méhszáj nem jelent semmit!
2017. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem 36. héten azt mondták, hogy 3-as fokozatú az érettsége a lepénynek, emiatt korábban küldtek első ct-re is. Végül 40+5 naposan szültem, egészséges babát, komplikáció mentesen.
2017. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok: ezek szerint nálad utolsó a lepény rendben ellátta a feladatát, de nagy átlagban azért ha elindul a meszesedes, nem hagyjak túllépni a terminust.

Kedves kérdező! Az h mikorra kapsz ctg időpontot nem jelent semmit. Én jeleztem h gdm miatt terminus napján indítanak, erre meg aznapra is kaptam idopontot én is. Az két külön cég 😉

Bnomnek is medzesedes miatt indítottak terminus napján, és nálunk ez az előírás, doki szerint.

2017. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arról nem mondtak semmit hogy hányas fokozatú.
2017. jan. 21. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Na nálam I-II. Fokban volt csak érett így nem is emiatt indítottak volna. Ha csak elkezdett meszesedni akkor Valszeg nem a III. Végső érettségű meg a lepény így nem is biztos h gondot okoz.
2017. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát... nagyon remélem hogy nem lesz gond mert eléggé félek. Nem tudom mennyi idő van két meszesedés közt.
2017. jan. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!