Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ti visztek/vittetek...

Anyukák, ti visztek/vittetek szoptatós párnát a kórházba?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok és ezen vacilálok, hogy vigyek e, félek, hogy bénáznék nélküle :) biztosan megmutatják, hogy hogy kell szoptatni, de olyan kis picike lesz a baba, azt sem tudnám hirtelen hogy fogjam szerintem :) nem tudom, hogy szokás e vinni szopi párnát, nem akarom, hogy kinevessenek a csecsemősök vagy ilyesmi :)
2010. jún. 3. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vittem.A szülés előtt egy hónappal kórházba kerültem, és szülés után is hat napig bent voltam.Én már kb. félidőtől a szoptatós párnán aludtam,anélkül nagyon kényelmetlen volt, így nem volt kérdés, hogy jön velem a kórházba.Szoptatásnál is segített,bár én főleg fekve szoptattam a kórházban, és azóta is.Szerintem vigyél.

/Z/

2010. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) akkor be is rakom a kórházi pakkba :)
2010. jún. 3. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 24.héten vettem meg a szoptatós párnát, mert nagyon fájt a derekam. És nem kérdéses, hogy viszem be a kórházba. Én jövő vasárnap fekszem be és 14-én császároznak.

Ha már Te is a csomagot pakolod, akkor gondolom nincs sok hátra Neked sem :)

Sok sikert és könnyű szülést!

2010. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem ,de tuti fogok a következőnél...
2010. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem, és nem is hiányzott. Olyan picike a baba, hogy könnyebb fogni, mint alátámasztani a nagy párnával. Ráadásul a kórházban még nincsenek "maratoni" szoptatások, mivel még nincs is igazán tej.
2010. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem és nagyon hiányzott :(
2010. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem másnap a férjem hozta utánnam.Igaz én nem a szoptatáshoz használtam,hanem azon feküdtem,mivel császárral szültem és sehogy sem volt kényelmes.Nekem sokat segített.
2010. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!