Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt álló kismamák,...

Szülés előtt álló kismamák, ti vesztek szoptatós melltartót mindenképpen?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, én semmi különösebb praktikusságot nem látok benne, azon felül, hogy a saját méretemben alig kapni.

Nagyon jó minőségű 100 % pamut melltartóim, vastag kosárrésszel vannak itthon, a célnak megfelelnek.

Tapasztalatok?


2010. dec. 23. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem előző szoptatástól maradt de egyébként egy jó, kényelmes sima pamutmelltartó is kiválóan helyettesíti. Most még szedtem elő, lehet nem is fogom.

Egyébként anno a Quellétől rendeltem de már megszűnt..máshol meg csak drágán láttam.

2010. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is az árával van bajom, meg a méretével is :)

100 c-s mellre kb.6-8000 ft-ba kerül egy és ugyebár legalább kettő kéne belőle.

Köszi a választ.

2010. dec. 23. 09:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kínaiban vettem,mondjuk vidéken,de 500 Ft volt és 85C-t kellett vennem.Szerintem a célnak ez is megfelel,bár vehettem volna én is butikban márkásat.

Az az igazság,hogy annyira megszoktam hogy már nem bírok magamon kosarasat elviselni.Korábban próbálkoztam hogyha mentem valamerre felvettem a régi kosaras szivacsosat.Mondanom sem kell téptem le magamról.

Kényelmetlen is amúgy,hogy napi 6-10 szoptatáskor le kell majd venned magadról.

2010. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 poci-maci ***** válasza:

Szia nézz szét aukciós oldalakon online piactereken

én 2 hete vettem 105c-t 2dbot célnak megfelel kényelmes és nem nem került 3E többe postával együtt

2010. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én az Elefáni Bababoltban vettem tavaly 2000.- forintért, ha jól emlékszem, nagy méretűek is voltak. Talán ha ötször volt rajtam, mert az első hónapokban egyszerűen nem bírtam elviselni magamon semmit, még szerencse, hogy nyár volt. Akkor igazán praktikus, ha sokat jár el otthonról az ember, mert nem kell teljesen levetkőznie a szoptatáshoz, csak a mell résznél kell lekapcsolni. Ha nagyon nem találsz, egy elöl kapcsolódó melltartó is megfelelhet a célnak, hiszen azt is könnyebb kikapcsolni. Ha otthon vagy, akkor meg mindegy.
2010. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem vettem. Gumisat használtam a terhesség alatt, szoptatáskor is jó volt.
2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én veszek, láttam ilyen 2000-3000 ft-os szoptatós melltartót, veszek egyet, kipróbálom. Aztán vagy bejön, vagy nem. Csak a mérettel vagyok bajban, mert bár most 80/D-s melltartót hordok, nem tudom, hogy ha beindul a tejem, mekkora lesz. (Állítólag 1 kosárméretet nő.) Szóval ami biztos, hogy majd csak szülés után veszem meg.
2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem van, de nem használom rendeltetésszerűen, mert mindig kiszabadítom a cicit, amelyikből szoptatok. Nekem úgy kényelmes. :-) Nem szoptatok idegen helyen, tehát annyira vetkőzök le, amennyire akarok.

Én azt mondom, nem feltétlenül szükséges vásárolnod, főleg ha vannak kényelmes melltartóid. Annyi csak, hogy merev kosaras melltartókat nem lesz kényelmes és célszerű hordanod valószínűleg. Nekem mindig lenyomják a mellbimbóimat.

2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kettőt vettem 100% pamut és nagyon kényelmes.

Az egyik 580.-, a másik 690.- volt kínai boltokból.

2010. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem 70-75 B a mellem, én ezért nem vettem, nem is használok melltartót.

De nálunk a kórházban a takarítónő árult szoptatós melltartót, 2500 Ft-ért.

2010. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!