Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor huzodik...

Szülés után mikor huzodik vissza teljesen a méhnyak, méhszáj? Mert én 5 hete szültem és még mindig nem huzodott vissza, igy hogy lehet 6 hét után szeretkezni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes vizsgálatra vissza kel menni és ott a nőgyógyász szerintem minden kérdésedre választ fog adni és elmondja,hogy mikor szeretkezhetsz,ez a 6 hét nem mindenkinél egyforma,van akinek elég 1 hónap van akinek 2-3 hónap is kell a teljes gyógyulásig.
2008. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan azért hat hetes a szülés utáni kontroll, mert többnyire ennyi időre van szüksége a szervezetnek, a méhszájnak, a méhnek a regenerálódásra, tisztulásra. De ez tényleg egyénenként változó, majd a dokid megmondja, visszaállt-e a rend.
2008. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!