Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akar jönni a babám és...

Nem akar jönni a babám és kedden be akarják indítani a szülést! Segíthet rajtam az eper levél tea vagy a homeos bogyó, hogy magától beinduljon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ülj fel egy nagyon zötykölődő buszra, barátnőm ezt tette, sikerrel :)
2010. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Málnalevél tea, nem pedig eper. :) Egyébként, igen, segíthet.


Engem is indítottak a nyolcadik napon, nem kell tőle félni.


Amivel még próbálkozhatsz: szex, melegvizes ülőfürdő, lépcsőzés (ez az egyik kismamatársamnak beindította).


Nagyon fontos, hogy próbálj meg nem félni. Nekem az volt a baj, hogy rettegtem a szüléstől, pedig hatalmas élmény volt!!! Beszélgess a picikéddel, talán sikerül megkérned rá, hogy induljon el természetes úton.

2010. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jaj ,de bolond vagyok! Málnát akartam írni,de közbe epret eszem és azt is írtam! :) Tegnap meg volt a szex,de semmi.Autózom minden nap rázós úton,de semmi.A lépcsőzéstől kicsit félek.
2010. júl. 8. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Messze van még a kedd, hidd el, útnak ered addig.

Én a beszélgetésben hiszek.

Az utolsó nst-s napomon az egyik barátnőmnek az orrom előtt indult meg a szülése nst-n, pedig jócskán utánunk volt kiírva. Nekem akkor még 3 napom volt a kiírtig.

Nagyon szomorú és "irígy" lettem.

Este lefekvéskor beszélgettem a Kicsikémmel, hogy jöjjön, ne csinálja azt velem, hogy túlhordjam.

Olyanokat rúgott közben a kezembe, hogy csak lestem. Mintha értett volna :-)

Éjfél előtt fél órával elfolyt a magzatvizem :-)

Kitartást.......el fog Ő indulni egyedül is.

2010. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Simán elindulhat addig magától is!Ha akar...az enyém nem akart,sem málnalevél,sem homeo,sem szex,sem lépcsőzés nem segitett.
2010. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok beszélgetni vele,hogy ne tegye ezt velem.Nagyon sokat izeg mozog és azt mondta a dokim,olyan a méhszájam mint a beton. :( Nem akarom,hogy úgy indítsák be.az nem lenne természetes.
2010. júl. 8. 12:10
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is indították volna anno,de attól féltem azért,így 3nappal azelőtt,hogy be kellett volna menne a kórházba indításra,elkezdtem átpakolni a szobát(csak a könnyebb dolgokat),lépcsőztem,este meg gumi nélkül sex-eltünk(nekem gumit kellett használni a vége-felé,mert kaptam egy fertőzést),meg is volt a hatása,rá 2 órára megindultak a fájások.
2010. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, csak hallottam róla: bábakoktél.
2010. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A beszélgetéssel kapcsolatban még csak annyit: Én voltam az, akit a nyolcadik napon indítottak. Már fél napja folyt a karomba az oxytocin, de nem volt semmi hatása. Sétálgattam, alig volt fájásom. Aztán beültettek kádba. Ott sem éreztem erős fájdalmat, de ott már állítólag elkezdtem "tágulni".


Aztán a szomszéd szobában felsírt egy akkor született kisbaba... Elbőgtem magam, és megsimogattam a pocakom. Azt suttogtam a fiamnak, hogy nagyon szeretném, ha már kint lenne, és átölelhetném, és már azt sem bánom, ha fájni fog, csak jöjjön ki hozzám.


Rá 10 percre megérkeztek a bivalyerős fájások (amik fájtak, de közel sem voltak elviselhetetlenek, mint hittem), és másfél óra múlva megvolt a kisfiam... :)


A szülés egy abszolút lelki dolog. A picikéd érzi, ha még nem állsz rá készen, hogy ő elinduljon, és kivár. Amint azonban készen állsz, ő is elindul.

2010. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom valójában készen állok-e rá vagy sem és lehet ezt érzi. Szeretném,ha már kibújna és már beszélgettem is vele. :)
2010. júl. 8. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!