Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek mennyi tápszert eszik a...

Kinek mennyi tápszert eszik a 15 hónapos babája ? Nekünk reggeli mikor mi,szendvics bundaskenyer stb ( 9 óra Alvás előtt 130 ml tapszer ( 11 óra ) Felkel ebédel ,azt amit mi ( 13 óra ) Uzsonna mikor mi,gyümölcs,joghurt stb

Figyelt kérdés

Vacsora ugyanaz mint ebédre ( 18 óra

Fürdés után 250 ml tapszer ( 20 óra

Később 150 ml tapszer 23 óra

És éjszaka összesen kb 300 ml tapszer

Aggódom h nagyon sok tapszert kér még

Most h meleg van kevesebb szilárd ételt eszik

Ez így vajon rendben van ?


2021. júl. 10. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez rengeteg tápszer egy ekkora kisgyereknek szerintem. Éjszaka is eszik? Nem lehet, hogy ilyenkor csak szomjas? Próbáltál mást kínálni éjszaka? Ha más nem fogad el, én elkezdeném első körben szépen higítani a tápszert?

Allergiás egyebként vagy miért iszik még mindig tápszert?

2021. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Először mindig vízzel kinalom

De nem alszik vissza

Próbáltam többfajta junior italt,nem fogadja el egyiket sem

2 es tapszert eszik továbbra is

Nincs semmilyen allergiára

Kértem védőnőtől tanácsot de ő erőlteti a junior italt hogy már azt kellene neki adni. De hiába vettem több fajtát nem kéri

2021. júl. 10. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Rengeteg,ez igy nem jo. Reggel este ilyenkor masfel ket dl junior 1 tejital. Egy evesen valtani kellett, nem mondta az orvos? Napi 2 x adj neki max,tobbi viz legyen. Mi az h 9 orakor alvas? Akkor teszed le? Ebed utan kellene egyet aludnia a normal napirend szerint.
2021. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Jah most latom mit irtal,probalkozz tovabb,van vanilias is. Ha sir akkor se adj csak vizet,meg fogja szokni,max egy het.
2021. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam csak a vizet,inkább nem alszik vissza

Igen próbáltam azt is,amit csak lehetett mindegyiket megpróbáltam és egyszerűen nem értem miért nem kéri

Próbáltam Nestlé tejitalt amelyik 200 ml /doboz…minden ízt…egy kortyot nem iszik belőle

2021. júl. 10. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
240 ml tápszert eszik vacsira, ha éjszaka felkel ugyanennyit kap meg. Napkozbe, reggel már nem kap tápszert.
2021. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam le hogy reggel ha felkel csak néha kéri a tapszert

7 napból kb 2 x

2021. júl. 10. 22:22
 8/11 Reni 28 ***** válasza:
Enyém is ennyit evett vagy mégtöbbet. Nekünk se a gyerek orvos se a védőnő nem mondta hogy baj lenne, másfél éves kora előtt hagyta el teljesen
2021. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16 hós ikrek

240ml fürdés után (van h mind elfogy, van h a fele megmarad)

A kislányom még 2 körül eszik 180at

A fiam éjfélkor 180at, és 4körül megint ennyit.

Ritka h csak 1x egyen.

Nálunk nem h ajánlotta volna a doki a tejitalt, még receptre is írt tápszert, hogy ne kelljen teljes áron megvennem.

Én is próbáltam sokmindemt h elhagyják az éjszakai evést. De igénylik. Ez van.

A nagylányom 6hós korától nem evett éjszaka (anyatejes és tápszeres volt) neki nem volt rá szüksége

2021. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig 12 ho felett nem is irhat ki tapszert,nem szabalyos,majd meguti a bokajat a haziorvos,nem adhatna ki elvileg.
2021. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!