Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Cumisüveget milyen gyakran...

Cumisüveget milyen gyakran kell lecserèlni?

Figyelt kérdés
Megfelelő tisztítás ès sterilizálás mellett? Illetve a cumit rajta?
2022. júl. 14. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én max nagybb cumifejeket vettem, ahigy nőtt a fiam. Az elején kifőztem amíg nagyon pici volt, utána ugyanúgy elmosogattam mint akármi mást. Most 2 éves, ugyanazokat az üvegeket használjuk amiket csecsemőként, tesója decemberben érkezik, ugyanezek az üvegek lesznek, max új cumifejet veszek,mert szétrágta az összeset kb. :D
2022. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

ha az üvegnek semmi baja és bevált, nem vennék másikat, csak új cumifejet. azt azt hiszem 2-3 havonta ajánlják cserélni, de eleinte ennyi időnként amúgy is kellhet a nagyobbra váltás miatt.


egyébként a cumisüvegnek a papírját (akár boltban) nézd meg, ha van javasolt cserelesi idő, az rajta van :) (pl. sodastream palackon van, bár az azért más, nyomás alá kerül 😁) de pl egy üveg cumisüveg tuti nem fog "elévülni"

2022. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
En csak a fejet cserélem ahogy nő a gyerek, meg alul a szelepet mert hiába sterilizalom és mosom el őket minden kaja utan (mármint sterilizalni nem minden kaja utan, csak mosni) igy is egy idő utan megbudosodik és besargul.
2022. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve 160ml uveggel kezdtünk, azóta vettem 260 ml mert már "kinotte" a gyerek😂
2022. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!