Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ügyeleten írhatnak fel receptr...

Ügyeleten írhatnak fel receptre tápszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azzal a tudattal, hogy még van 1 bontatlan dobozzal itthon, boldogan éltem, mikor takarítás közben rájöttem, hogy mégsem, és egy fél dobozzal van itthon kb. Hétfőig nem lesz elég és ha nem muszáj nem venném meg 2x áron. Ha felhívom az ügyeletet, ők írhatnak fel tápszert, mondjuk felhőbe? Az kb 2 kattintás..

Köszönöm ha válaszolsz :)



2022. aug. 12. 18:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg őket telefonon, nekem írtak ki, amikor felhívtam az ügyeletet.
2022. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

"ha nem muszáj nem venném meg 2x áron"


Miért nem?

2022. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
az ügyelet nem foglalkozik ilyennel,vedd meg kétszeres áron
2022. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1es köszönöm.

2es neked is köszönném, de nincs mit. :) Azért, mert nem 200ft a külömbség és nem szórom a pénzt 2 kézzel, hiába telik rá. Nyugodj meg, nem marad éhen a gyerek sem, meg mi sem hónap végén. :)

Egyebkent gondolom te sem vennéd meg drágábban, ha meg vehetnéd fél árom.

2022. aug. 12. 18:54
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Ügyelet/orvos vállogatja.A kisfiamnak múlthéten olyan gyulladáscsökkentőt írt fel a háziorvosa amit nem kaptunk a gyógyszertárakba.Én felhívtam a az ügyeletet és tettek fel a felhőbe,be se kellett mennünk.
2022. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3as köszönöm a válaszod. Szamítottam rá, de azért gondoltam meg kérdezem itt, hátha van tapasztalat, veszteni nem vesztek semmit ezzel. :)
2022. aug. 12. 18:57
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de ilyen miatt ügyeletet felhívni.....
2022. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Az ügyelet nem erre való. Vedd meg, máskor meg kicsit jobban figyelj oda.
2022. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem írják fel. Kénytelen leszel kétszeres áron megvenni.
2022. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem itt elöbb és nem őket zaklattam egyből, mivel tudom hogy nem gyógyszer, meg tudom venni recept nelkül is, meg nem tudtam mennyire szokták ezt így mások, de akkor gondolom nem nagyon :D

Na nem baj, köszi a válaszokat.

2022. aug. 12. 19:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!