Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ügyeleten írhatnak fel receptr...

Ügyeleten írhatnak fel receptre tápszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azzal a tudattal, hogy még van 1 bontatlan dobozzal itthon, boldogan éltem, mikor takarítás közben rájöttem, hogy mégsem, és egy fél dobozzal van itthon kb. Hétfőig nem lesz elég és ha nem muszáj nem venném meg 2x áron. Ha felhívom az ügyeletet, ők írhatnak fel tápszert, mondjuk felhőbe? Az kb 2 kattintás..

Köszönöm ha válaszolsz :)



2022. aug. 12. 18:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%
Ügyeleten is dolgozó háziorvos vagyok. Biztosan nem írnám fel. Az ügyelet nem erre való. Tessék felhívni a saját háziorvost hétfőn. Ha meg nem elég akkor vény nélkül is kapható.
2022. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jó, már felvilágosítottak páran, írtam is hogy meg vettem teljes áron, de mint láthattad volt akinek fel írták gond nélkül.. :) Ezek szerint az orvos emberségén is múlik. ;) Nem gond hogy meg kellett vennem teljes áron, nem vagyok felhaborodva, masnak sem kell ezen. Itt le is zárnám ezt a kérdést. Köszönöm a válaszokat
2022. aug. 13. 21:07
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem emberség vagy nem emberség kérdése. Az ügyelet nem vény nélkül kapható készítmények írására való hanem akut de nem SBOt igénylő betegségek ellátására.
2022. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy jó, beszéljünk emberségről. Milyen anya az aki hétvégén jön rá, hogy nincs mit enni a gyerekének?
2022. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%
Most már miért nem hagyjátok a kérdezőt?Volt egy kérdése,normális stílusba.Megértette elsőre is,hogy nem erre van az ügyelet!Most keressetek egy másik anyukát,másik kérdéssel és azt is szedjétek szét.
2022. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

23. Már felfogtam, páran le írták már elötted :)

24es az nem az embersegen múlik, amire te gondolsz az a felelőtlenség. Valamikor holnap fog elfogyni az a doboz, ami az utolsó volt itthon, de már vettem, ugyhogy nem hagytam még csak az utolsó pillanatra sem.. Hétfőn akartam íratni az orvosával a havi adagot, de a kérdés kiírása elott vettem eszre, hogy valószínűleg nem lesz elég. Nincs olyan hogy tökéletes anya :)

Aki véletlen aggódna a gyerekert, megnyugtatom, nincs veszélyben, éheznie sem kell.

25os, köszönöm. :)

2022. aug. 13. 21:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!