Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil komfort HA tápszert...

Milumil komfort HA tápszert ki mire váltotta le? 3 hónapos a kicsi, ez vált be. Viszont a védőnő azt mondta, hogy nem jó sokáig adni. Úgy gondoltam kb 5- 6 hóban lehet váltani kéne.

Figyelt kérdés

Egyrészt hogy mire elkezdjük a hozzátáplálást már meg legyen szokva az új Tápszer.

Ennek rossz keserű ize van. Félek ha elkezd új ízeket ismerni akkor ezt a rossz ízt elutasítja (unokaöcsém így járt) és akkor az új tápszer meg majd mire megszokja bezavar az egészben.

Beba HA, milumil start( megszűnt) próbáltuk az elején fájt a hasa.

Köszi ha segítesz



2023. jún. 3. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég akkor váltani, ha nem issza. Előre szerintem felesleges félni ettől. Az enyémek 1 éves kor előtt a Pregomint illetve másik gyerek a Neocate tápszert is elfogadták pedig még rosszabb ízre, mint a HA tápszerek. Jól tették, mert lettem volna bajban, tejfehérje allergiás volt mindkettő.
2023. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1 éves kora óta eszi ezt (kb 10 hónapja), a szomszéd kislány másfél éves és születése óta. Soha senki nem mondta, hogy ne adhatnám hosszabb ideig.
2023. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi dokink is azt mondta eheti nyugodtan tovább.
2023. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De mivel indokolta hogy le kellene váltani?
2023. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nem váltok.

4# állítása szerint nem tesz jót a gyomornak/emésztésnek..

2023. jún. 3. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem mindkettő gyerekem azt ette amit elsőnek kapnak.

Az orvos és védőnő is azt mondta örüljünk hogy elfogadja, nem fáj tőle a hasa és van normális széklete tőle.

Mindig azt mondták hogy nincs annyival több vitamin, tápanyag a másikban amiért érdemes lenne váltani.

Az egyik 2 éves koráig kapta, a másik 1 évesen hagyta el

2023. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"állítása szerint nem tesz jót a gyomornak/emésztésnek.."


Pont hogy az tesz csak jót, mivel könnyebben emészthető a normálnál.

2023. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!