Tápszer kérdés?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám és 6 hetes kora óta a Milumil Prosyneo HA-t eszi (előtte Beba supreme pro). Volt egy időszak, amikor nem akarta megenni az adagját, már 50 mlket evett éppen meg, akkor váltottam a Lactogen harmony 1-re. Azt gyönyörű szépen megette, viszont este rengeteget kelt, így maradt a Prosyneo (ismét megeszi, de kevesebbet, és sokat ia bukik tőle).

Gyerekorvossal természetesen beszéltem, ő nem partner az ilyesfajta kérdésekben, szerinte jó az a tápszer, ami van.

Kinek melyik az a tápi ami bevált? Szereti is a baba, hányadik tápszer lett stb, ilyenekre vagyok kíváncsi 😊


jan. 16. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdettöl fogva Milumil pregomint kap a fiam és neki nincs gondja vele. Megeszi az adagját néha picit többet is és van kaki is rendesen. Én kérdeztem a gyerekorvost kell e váltani mit gondol, mert ugye ez eleve olyan tápszer, hogy tehéntejfehérje allergia meg zsírfelszívódási zavarra van. Azt mondta amíg nem okoz nála gondot meg nem utasítja el ne mert ezt emésztik meg a legkönnyebben. Bukni csak az elején bukott pár alkalommal olyan 6-8 hetesen azóta szerintem max 3 or. Most 3 hónapos
jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha “csak” a bukas a gond, akkor elso korben en inkabb suritovel adnam, aztan valtanek, ha nem valik be.

Nutriton pl.

jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Lactogen Harmony volt magasan a legjobb, aztan a Milumil Komfort HA, meg az en fiam is evett Prosyneo-t, de az egesz napot vegigbukta tole. A DM sajatmarkas tapszere is jo.
jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért váltottál Komfortra, utolsó?
jan. 17. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Bukas miatt
jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!