Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A cumisüveg melegítőt hogyan...

A cumisüveg melegítőt hogyan használjátok?

Figyelt kérdés
mennyi ideig van benne a víz? Csak napközbe pl fél órával korábban belerakjátok vagy esetleg maradhat éjszakára is 4-6 órát?
2013. jún. 13. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Használat után mindig kiöntöm mert vizköves lesz ha benne áll.
2013. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a cumisüvegre gondoltam. Bocsi. A megtöltött üveg mennyit állhat a melegítőben? /Csak a víz. Ha a tápit korábban csinálom, attól fáj a hasa/
2013. jún. 14. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan attól fáj a hasa?Én pl beleteszem a vizet, elviszem fürdeni, mire végzünk felmelegszik, ráöntöm a tápszerre, és kész...Semmi baj nem volt eddig.4-6 órát semmiképp ne hagyd benne, mert beleposhad a tápszer az üvegbe.....A bacikról nem is beszélve.....A megfelelő hőfok miatt én használok élelmiszerhőmérőt, de ez nincs otthon mindenkinél..:)Az állandóan le van fertőtlenítve, és bele van állítva a vízbe..Hogy biztos jó legyen, ne kelljen hűtögetni, stb...ha esetleg nem megfelelő hőmérsékletű a víz...:)
2013. jún. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!