Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért üvölt a kajáért a 2...

Miért üvölt a kajáért a 2 hónapos babám?

Figyelt kérdés

2-3 hetes koráig gyönyörűen evett 3 óránként. Utána összevissza időkben lett éhes, és szinte azonnak üvöltve sírt. Mivel kiszámíthatatlan időközönként éhezik meg, így nehéz azonnal produkálni a kaját (lefejt anyatej vagy tápszer cumiból). Sosem volt olyan, hogy ne reagáltam volna amikor megéhezett, mindig azonnal etetem, akkor miért sír ennyire?

Kérlek segítsetek, mi lehet az oka és hogyan tudnék javítani a helyzeten? Nem csak a sírás miatt, de olyan rossz érzés, mintha a babám azt érezné, hogy nem számíthat rám... :-(


2017. jan. 6. 01:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam a cumit is. Egyszer-egyszer beválik, de inkább csak kis időre.
2017. jan. 6. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem, miért kell egyből kioktatni, hogy milyen szar anya, mert nem szoptat, "


Hol írt ilyet bárki is, te nyomorult???

2017. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mi a fene ***** válasza:
Súlya gyarapszik ? Védőnőt kérdezd, ő jobban ismeri.Számtalan oka lehet,ekkora babának már általában " beáll" az étkezése, és a napirendje.
2017. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, szépen gyarapszik, sőt, a gyerekdoki már inkább arra hívta fel a figyelmet, hogy ne etessük túl :-)

Most az elmúlt napokban javult a helyzet, kezd jobban beállni a 'napirend' úgy tűnik...

Köszönöm válaszaitokat!

2017. jan. 9. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!