Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés elősegítése?...

Teherbeesés elősegítése? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Még nem próbálkozunk.

De fontos lenne, hogy akkor essek teherbe, amikor tervezem.

Hogy abban a hónapban születhessen meg a gyermek, amire szeretnénk.

Csak egyetlen esélyünk lesz.

Így mindent be kell vetnünk, hogy azokban a napokban mindenképpen összejöjjön.

Köszönöm.

25/N 31/F



2020. márc. 22. 16:53
1 2
 11/15 Deflohelp ***** válasza:
43%

Misszionárius pózban legvalószínűbb a teherbeesés.


Ami pedig az időzítést illeti, a két menstruáció közötti félidőtől kezdve célszerű szünetet tartani a megtermékenyített petesejt nyugodt beágyazódása érdekében (a következő menstruációs ciklus végéig).


Nekünk a párommal ez vált be.

2020. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mindjárt leirom neked a mi történetünket.

Esküvő után kezdtük el a babaprojektot azzal, hogy hát jó lenne ha nyári gyerek lenne de legjobb lenne ha nem is 2019-ben hanem 2020ban sszületne, de ne legyen téli mert mi is azok vagyunk a párommal (januári) de most ez igy ez úgy. Első hónap nem sikerült persze nagy csalódás, következő sem, következő sem jártam orvoshoz minden rendben de baba sehol... Egy idő után hozzáteszem 1,5 év után kiderült, hogy PCOS gyanús vagyok stb. stb..

Végül a nagy vágy, hogy mikor legyen baba igy úgy amúgy meg sikerül rögtön meg majd akkor mikor mi akarjuk elszállt, hidd el.. modt boldog lennék ha téli baba lenne vagy őszi tök mindegy, csak sikerüljön!!



Ne te tervezd, úgyis akkor jön amikor ő akar!

2020. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik hó van, szóval arra játszik hogy az újév első gyereke legyen, és plusz pénzt kapjon érte......
2020. márc. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Üdv.

Köszi a válaszokat.

9-es(asszem) ráhibádzott, horoszkóp miatt szeretnénk.

Nem szeretném elmondani, hogy pontosan miért, de oroszlán a cél. Fel szeretnénk készülni.

Persze, tudom, hogy szinte sose sikerül elsőre, de szeretnék mindent megtenni, aztán lesz ami lesz, de próbálunk egy oroszlánt összehozni.

Esetleg megfelelő ételek, italok, vagy vmi homeopátiás szer, vagy gyógynövény, bármi. Tudom, hogy így sem 100%, lehet rosszul fogalmaztam a kérdést, de megpróbálnánk.

Köszönöm még egyszer.

2020. márc. 25. 11:18
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Felelős gyerekvállalás, komoly megfontolt tervezés, alapok.....Ja várj, nem.

Azért brutális hogy valakinek ez jelent gyerekvállalást.

2020. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!