Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem de nem merem...

Terhes lettem de nem merem elmondani senkinek a családból Szerintetek hogy mondjam el? vajon a baratom mit szolna??? En tervezem megtartani, csaladi hatterunk megengedheti maganak. Nem arrol van szo, csak felek... 16/L

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
91%
Ha esetleg megse lenne kamu a kerdes, nezz meg parat az MTV '16 and Pregnant' es `Teen Mom' reality-jeibol. A lavcsi-szercsi meg puszikaababucikanak edeskeves lesz ahhoz, hogy egy gyereket normalis korulmenyek kozott felnevelj.
2022. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
94%
K_rva nagy szívás ennyi idősen szülni. Sok hátrány érhet. Én a helyedben elvetnem.
2022. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
87%
Hát az eddigi életedet lehúzhatod a klotyón. Én is elvetetném.
2022. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
92%

Láttam meme-et, ahol nagyon morcos újszülött van a képen, azzal a felirattal, hogy "a szüleim tinik, igaz?"

😆😆😆

2022. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
84%

Gyereknek gyerek.. Ebb{l is látszik, hogy azt hiszed gyerekvállaláshoz elég a szeretet. Hát nem.

Én nem engedném, hogy megtartsd.

Majd ha a saját lábadon állsz, eltudod tartani önmagad,magad ura vagy azt csinálsz amit akarsz.

2022. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
95%

"a baba nem szenvedne hianyt anyagilag semmiben. Ha bele egyeznek a szuleim"

HA. es ha nem egyeznek bele? akkor mit csinalsz?

2022. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
16: akkor egyertelmu hogy nem tartanam meg...
2022. márc. 1. 16:50
 18/68 anonim ***** válasza:
94%
Mindaddig pusztan feltelezes amig nem beszeltel a szuleiddel es a "szerencses" legennyel. Amig nem volt meg a szukseges beszelgetes,hiaba filozofalunk rajta. Majd akkor gyere vissza ha mar tisztaztad a helyzetet.
2022. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
94%

17-es Szerinted ettől ki lesz boldog a családban? Neked 16 évesen tanulnod kellene, élvezni az életet, és nem gyereket nevelni, hiszen semmilyen szempontból nem vagy alkalmas rá, te is gyerek vagy, magadat sem tudod fenntartani. Még a szüleid anyagi helyzetét sem tudod felmérni, az meg vicces, hogy gazdálkodnál vele. Nyilván ha szeretnének még egy gyereket, akkor anyukád szülne, egy csecsemő nem játék baba, akit félre lehet tenni, egész életedben felelős vagy érte. A barátod sem hiszem, hogy apaságra készül, és az ő szülei sem fognak ugrálni az örömtől.

Mindegy, ez van, egyedül nem tudod megoldani, mély levegő, és állj a szüleid elé!

2022. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:

De ha ezt egy 18 eves nagykoru lany irta volna o nagy valoszinuseggel nem kapna ilyen valaszokat ugye😃?!

Had tudjam mar hogy en mennyire tudnek vele foglalkozni. Es mennyire lennek jo anya. Nyilvan tisztaba vagyok vele hogy mivel nincs sajat keresetem abbol nem tudnam eltartani. Viszont egy ertelmuen igen is torodnek vele ahogy azt a nalam 2-22 vel idosebb nok is megtudjak oldani! Felkeszultnek erzem magam. Csupan attol tartok ami a kerdesembe is benne volt!

2022. márc. 1. 17:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!