Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem de nem merem...

Terhes lettem de nem merem elmondani senkinek a családból Szerintetek hogy mondjam el? vajon a baratom mit szolna??? En tervezem megtartani, csaladi hatterunk megengedheti maganak. Nem arrol van szo, csak felek... 16/L

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
94%

a tobbseg ugyanezt irna a 18 evesnek is, nyugi


"Felkeszultnek erzem magam"

16 evesen? ne rohogtess. fel se tudod fogni milyen hatassal lehet egy gyerek a jovodre ha ilyen fiatalon vallalsz. GYEREK vagy meg te is. ne mst babazz, arra raersz kesobb

2022. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
93%
meg persze mas faszaval konnyu verni a csalant, nem te fogod penzelni, nem te fogod a lakhatast meg a ruhazkodast biztositani hanem anyadek
2022. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
92%

En itt elengedtem a temat.


Ha 18 lennel es a csupasz s*ggedre szulnel apu-anyu nyakara, ugyanezeket a valaszokat kaptad volna.


Szegeny gyerek.

2022. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas!
2022. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ugye tudod mivel kiskorú vagy ha meg is tartod nem te leszel jogilag a gyámja? Már nem "nyakorusítanak" automatikusan (volt ilyen a tágabb családban, amíg nem töltötte be anyuka a 18at nem lehetett a gyám. 17évesen szült. Az anyai nagymama volt aki vállalta addig) A szüleid, vagy ha az apa elmúlt 18 és vállalja. Kapni nem fogsz semmit, csp meg gyes, azzal éhenhalni lehet max. Nem csak anyagilag lesz teher a szülőknek, amíg kiskorú vagy addig érte is ők felelnek. Az szép és jó, hogy szeretetből nem lenne hiánya, de nem ennyi egy gyerek vállalása, egy komoly kapcsolatot is megtud tépázni, akár a tieteket is vagy a szüleiddel a viszonyodat és 2 év múlva kirakhatnak az utcára, 0 munkatapasztalattal, 0 végzetséggel (max az éretségit tudod összekaparni addig, én tanultam baba mellett, igaz fősikolában, de ezerszer nehezebb mint "normálisan").
2022. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
82%
Keress munkát, teremts elő a gyereknek mindent, magadnak lakhatást. Könnyű ám más f@ szával verni a csalánt. Ha te akarsz gyereket, akkor ne a szüleidtől várd az anyagi támogatást hozzá. Ebből is látszik, hogy gyerek vagy még. A zsebpénzért nem ciki kuncsorogni, de azért tarhálni, hogy gyereked lehessen. Gáz vagy. És 10 év múlva visszagondolsz erre, akkor te is full gáznak fogod érezni, hogy egyáltalán felmerült benned, hogy a szüleid nyakára szülj.
2022. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tedd be a fülest, és hallgass napi 2 órán át gyerekbőgést.
2022. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
91%
napi 2 órán át? hallgassa naponta 2 óránként a bömbölést!
2022. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
26: ha megtartom 10 ev mulva buszke leszek ra;) nem inkabb gaznak fogom tartani. Es vissza fizetek anyameknak minden kolcseget!😄
2022. márc. 1. 18:01
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen hlye nincs, ez csak troll lehet. Kölcséget.
2022. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!