Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás mensi előtt napokig?...

Barnázás mensi előtt napokig? Progeszteronhiány?

Figyelt kérdés
Életemben most először fordul ez elö velem... 3. napja van egy pici barnázás, de még nem jött meg rendesen. Azt olvasom mindenhol, hogy ez progeszteronhiányra utal és a teherbeesésnél ez gond... de én jelenleg nem akarok teherbeesni. Védekezünk is. A ciklus elején volt egy hüvelygombám, pár nap alatt ki lett kezelve, doki is látott 2 hete, azt mondta minden oké. Rákszűrést is csinált, ami miatt aznap picit véreztem, és még másnap barnáztam. Most meg ez a barnázás... most ezzel menjek megint orvoshoz? Főleg így, hogy terhesség sincs tervben? Vagy csak akkor kell ezzel foglalkozni, ha rendszeres az ilyen? Lehet, hogy csak valami megborult most a korábbo fertőzés miatt?
2023. jún. 29. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egyszeri dologgal nem kell rögtön orvoshoz menni, csak ha rendszeresen előfordul.
2023. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig barna folyással kezdődik a menstruációm. Mikor gyereket szerettünk volna, az első alkalommal összejött. Én nem aggódnék a helyedben.
2023. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően progi hiány, ha egyszeri, az nem probléma, ha gyakori azért majd nézesd meg. Nekme pl úgy volt progihiányom, hogy nem barnáztam :D Ezek mind mind egyéni dolgok. De ha 2-3 napig barnázol, akkor tuti az a gond. Ha valakinek csak úgy indul a mensi, hogy egy napig barnás, az még nem progi hiány.
2023. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napokig barnázok mensi előtt. Az progi hiány. A fiam elsőre sikerült, kellett pótolni a progit. Most negyedik próbálkozásra sikerült, valószínűleg most is kell majd pótolni.
2023. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha már nem akarok több gyereket, akkor számít ez valamit? Van már 2 és nem hiszem, hogy lesz 3.
2023. jún. 29. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A progi hiány nem mindig jár egyedül. Van, hogy pm alulműködés kíséri, azt meg ir, és társai. Menj utána a dolognak, mert sajnos könnyen lehet, hogy ami most még egy kis baj, nagyobb lesz, szopatósabb kezeléssel.
2023. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ,sokan meg azt írják teljesen normális hiszen meg fog jönni!!

Nekem évek óta így van!!

Én örülök is hiszen nem elönt a cucc valahol hanem fel tudok készülni!!

ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!