Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nappal menstruáció előtt...

12 nappal menstruáció előtt lehetnek menstruációs tünetek?

Figyelt kérdés
12 nappal menstruáció előtt lehetnek menstruációs tünetek?
máj. 17. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kérdés egy paradoxon. Gondolom, azért kérdezed, mert neked vannak. Tehát lehetnek. Nem, nem azért, mert terhes vagy.
máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Max ovulációs tünetek, mivel ilyenkor még nem is vagy terhes, annak meg hogy esetleg kering benned valahol a spermium nincs tünete. De látom biológia nem az erősséged neked se
máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM VAGY MÉG TERHES.

Ne hátulról vakarózz, ha erre akarsz kilyukadni.

máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a nem tul kedves válaszolókkal...


Én amióta csak megvan a menzeszem PMS-ben szenvedek, minimum 10-14 nappal a menstruáció előtt jelentkeznek a tünetek, az első a mellfájás, innen tudom, hogy vége az ovulációmnak. Időnként hőhullámaim is vannak, mert felmegy a hőm 37 fok felé. Szerencsére a jó időben ez kevésbé jellemző rám, de volt egy kémiaim, ami a 33. Napon megszakadt, akkor fent maradt a hőm és alig bírtam enni abban a pár napban amikor pozi volt a teszt.


Alapesetben; ahogy megyünk előre az időben egyre inkább bármit képes lennék felfalni, főleg édességet kívánok sajnos (próbálok segíteni ezen, mert fogynom kéne). Nagyon puffadok, sokat iszom, vizesedem, fàjnak az ízületeim, néha erősebbek néha enyhébbek a tünetek. Aztán megjelennek az enyhe hasi görcsök és végül a menzesz napját a mellfájdalom és duzzanat teljes megszűnése és a görcsök jelzik (és van hogy 2 napot maszatolok).


Kémiaim azért volt, mert méhsövényem van, mint kiderült, és ez szinte mindig vetélést okoz... még nem voltam műtve, utána fél évet kell várni, szóval most szünetelünk.


Állítólag a méhsövény is okozhat fájdalmakat, kellemetlen menstruációt, talán még PMSt is, de az orvosom tagadta ezt... én őszintén remélem hogy nem volt igaza, és jobbak lesznek a görcseim a műtét után.

máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4-ik válaszoló, köszönöm, hogy szépen válaszoltál. Én azért tettem fel a kérdést, mivel eddig csak 1-hét menstruáció előtt éreztem a tünetet, hogy megjön

És ahogy idősödöm úgy előbb, és azért kérdeztem, hogy lehetséges -e.

Én nem gondoltam terhességre, és nyilvánvalóan nem is lennék az.

máj. 23. 21:36
 6/6 A kérdező kommentje:
4-ik válaszoló ha te arra gondoltál
máj. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!