Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ájulásig aggódom magam. Mit...

Ájulásig aggódom magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Október 14.én együtt voltam a párommal, gumi nélkül. Nem csináltuk sokáig, hanem kb olyan 30-40mpig max, de ez igazából nem számít. A párom azt mondta, hogy nem kerülhetett belém előválladék mert azelőtt jó sokáig a számmal csináltam neki, illetve ez előtt elment pisilni szóval ha ment is belém akkor sincs gond. Ennek ellenére rohadtul aggódtam egesz hónapban a terhességtől.(tudom, hogy gumival kellett volna, megérdemeltem)


Ovulációkor éreztem, hogy fáj a petefészkem(ilyen ezelőtt még nem volt)


A mensim Nov. 1.én lett volna esedékes.Szépen időben elkezdődtek a mensi jelei. Fájt a mellem, duzzadt volt az alhasam. Aztán tegnap, elsején megintcsak lefeküdtünk, mert ugye nem véreztem és hát akkor miért ne, de ezúttal már gumival. A balszerencsénk az volt, hogy a gumi elszakadt. Itt most hangsúlyozom: A párom NEM élvezett belém viszont az elóválladéktól még mindig tartok, bár ez előtt is csináltam szájjal.


Ma reggel, másodikán felkeltem, amikor már ugye tegnap meg kellett volna jönnie. Nem jött meg. Nem hogy nem jött meg, de még a mellfájásom is elmúlt. Ami még kérdéses számomra az a többi lehetőség a terhességen kívül.


1. Én születésem óta pajzsmirigy alulműködéssel küzdök. Ebben a hónapban rengetegszer indult el úgy a reggel, hogy nem vettem be a gyógyszeremet, mivel rohantam. Tudom hogy 1-2 kihagyása nem kavarhat be, de azért sztem ez elég sok volt.

2. A párom nemiszerve elég hosszú, sokszor amikor csináljuk érzem is hogy fáj, esetleg lehet hogy mensi előtt meg ütötte a méhemet és katyvaszt okozott.

3. Tegnap előtt betegedtem le, lázas is voltam. Emiatt is lehet?

4. Az is lehet hogy csak simán késik pár napot? 16 éves vagyok és még simán lehet, sőtt szokott is rendszertelen lenni.

Nekem ebben az egészben ami nagyon gyanús az a mellfájdalmam abba maradása

Szóval szerintetek mitévő legyek? Van okom aggodalomra?



2023. nov. 2. 07:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Elovaladek egyszer jon ki, meg az oriasi nemiszervevel utogeti a mehed.

TE JO ISTEN🤣🤣🤣🤣🤣


Nekem nem remlik, hogy 16 evesen ennyire hulye lettem volna. En is szexeltem mar akkor, de valahogy jobban fel voltam keszulve a temara es a vedekezesre.

2023. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan hogy az előváladék nem úgy jön mint az ejukació (a nagy mennyiségű sperma), hogy egyszerre, hanem folyamatosan?

Komolyan mondom aki ennyit se tud az kérlek ne szexeljen, mert 25 éves korodra a 6. gyerek után már a gólyát is átkozni fogod, mert nem tudod hogy lesz a gyerek

2023. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

21-es, kíváncsi lennék mikor adtam okot hogy így beszélj velem és rólam és hogy ki is kettőnk közül az igazán hülye.

Az, aki feltett egy kérdést normális hangnemben mert egy területen tájékozatlan volt és normális választ várt rá, vagy az, aki kineveti a masikat es le hulyezi mert valamit nem tud.

Ha mar ilyen vicces a kedved hadd irjam le neked a gondolatmenetem valóságalapját, vagy legalább is azt, hogy miért hittem, hogy ésszerű a feltételezésem.

[link]


"Ha a párunk átlagon felüli méretekkel rendelkezik, könnyen lehet, hogy behatoláskor eléri a méhnyakunkat , ami ugyancsak fájdalmat okozhat."

Olvastam már olyat is( nem találom a weboldalt, ha meglesz belinkelem utólag :D ) hogy ha túl erősen és sokat ütődik hozzá a méhnyakhoz komoly baj is lehet belőle. Épp emiatt gondoltam, hogy ha közvetlenül mensi esedékes napján történik az incidens akkor késleltetheti a menzeszt. Arról nem tehetek hogy nem vagyok biológus, ettől független szerintem egy kérdéseknek szánt weboldalon kérdezni még szabad.


Ezt leszámítva a többieknek köszönöm az őszinte, kedves válaszokat. Szerencsére megjött :D

2023. nov. 2. 20:24
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most probald ertelmezni a mehnyak, mehszaj es meh kulonbsegeit. Ha rakeresel neten, akkor rengeteg abrat ki fog dobni, erdemes megnezegetni es elolvasni, hogy mi mit jelent.

Es olvass utana kerlek a noi ciklus, ovulacio, menstruacio es teherbeeses temaknak is.

2023. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

23

Azt is belinkelnéd ahol azt olvastad hogy ha kiszivod az előváladékot akkor az nem lesz? :D Esetleg azzal keverhetted hogy ha az előző aktus után nem pisilt, akkor maradhatott a hugycsőben sperma, ami valóban kijön az előválladékkal.



Amúgy a túl nagy méret valóban okozhat problémát, engem egyszer elöntött utána a vér, nagyon meg is ijedtem.

2023. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerencsére megjött :D


Hát valóban, mindenkinek jó, ha nem szaporodsz.

2023. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

26os, rossz napod van?

Ezt most olyasvalakinek mondtad akiről csak annyit tudsz pontosan hogy mikor van az ovuja és mikor szexelt. Talán nem értek dolgokhoz, de azért nekem még is szúrja a szememet az erkölcstelenséged, te viszont észre sem veszed magad.

Tehetném hogy emiatt elkönyvellek primitívnek, de eszembe jut hogy nem ismerlek eléggé hozzá. Tanulhatnánk egymástól. Én tőled ebben a témában, te meg tőlem az emberhez méltó társalgásról és viselkedésről. Mit szólsz?

2023. nov. 2. 20:44
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor szerencséd volt!

Reméljük tanultál az esetből, és ezentúl védekeztek rendeltetészerűen majd.

És ne feledd, neked kell észnél lenni mindig, te vagy a nő!

2023. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Még valami; nálad is mindig legyen óvszer! Tanuld meg, hogy a férfiak szeretik elfelejteni magukkal vinni. Nekem több ilyen is volt már, hogy nálam volt, nála nem.

N

2023. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%
27, nem, azt is tudom, hogy nincs agyad a védekezéshez, hogy szereted és hosszú ideig űzöd az orális szexet, ami pont több infó, mint amit tudni akartunk rólad. Buta vagy, menthetetlenül. És a 16 éves korod nem mentség, mert te játszol szexelő felnőttet ész nélkül.
2023. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!