Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor mutatott pozitivat...

Kinek mikor mutatott pozitivat a teszt? Van meg remeny?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a nemvart napjan, nem is jott meg de negativ a tesztm.

Lehet meg pozitiv? Volt meg igy valaki?

Nagyon szeretnenk a babat, veteles utan vagyunk.(veteles elott elso honapba osszejott)


jan. 14. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Menstruáció után 5-7 nappal. De én előtte nem teszteltem mert nem is terveztük. Ha még nem jött meg és ma kellett volna de ma még negatív akkor szerintem még van esély. Egy 2-3 nap múlva is próbáld meg akkor tuti kell mutatnia már valamit. Az sem mindegy milyen erősségű a teszt.
jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindenkepp tesztelek meg ha nemfog megjonni

Nagyon remenykedem

jan. 14. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hanyadik dpo-n vagy.Ha minimum már a 14.en akkor nem sok esély van rá de a remény hal meg utoljára.
jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha 1 hete késik elég tesztet csinálni
jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom mikor volt az ovum,nem teszteltem
jan. 14. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor lehet nemis ma kellett volna megjönnie.Tudod a luteákis szakasz ( ovu és a következő menzesz közötti szakasz fix) Na most ha az ovud késett akkor a menstruációd is.

#3

jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Luteális*
jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján negatív volt, másnap megjelent a halvány vonalka. Viszont én követem a ciklusom és tűpontos, már egy 7 dpo hővisszaesésből sejtettem, hogy valami lehet, aztán pedig nem jöttek a pms tünetek, így számítottam rá, hogy ez pozitív lesz, csak idő kérdése. :)

Első babánál viszont a nemvárt előtt egy nappal is pozitív volt már.

jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem m8nden missed után 21.nap volt ovum és rá 15.nap jött meg.

Nagy eséllyel nem késik csak bekavart a vetélés, ha voltatok együtt 2-3 naponta a hónapban, akkor lehet hogy terhes vagy csak még pár napja volt ovud, de akár az is lehet nem is volt

jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a korábbi leghosszabb ciklushoz (35 nap) képest 2 nap késésnél lett pozitív. Én halványan 4 nappal korábban is annak láttam, míg a férjem negatívnak.
jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!