Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú ciklus esetén mennyi...

Hosszú ciklus esetén mennyi az esély teherbe esni menstruáció után 1 nappal?

Figyelt kérdés
jan. 15. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hosszú?
jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
56 napos volt legutóbb, előtte 32. Azelőtt 1 évvel szültem és nem volt menstruációm, de mindig kb 40 naposak voltak a ciklusaim
jan. 15. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon max. egy hétig élnek a spermiumok, na de ez a max. a férfitől is függ, meg a környezet barátságosságától is. Számszerű választ erre nem lehet adni. Ha pont jókor vagytok együtt, arra van statisztika, hogy egészséges pároknál olyan 33% 35 éves kor alatt, azaz 3 ciklus - de hát ebben az is benne van, akinek elsőre összejön, meg az is, akinek éveket kell várni. Szóval összességében felesleges ezen agyalni, majd kiderül, nálatok pont hogy alakult. (HA viszont nem akartok gyereket, és már nem védekeztetek, akkor esemény utáni tablettát lehet felíratni.)
jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi.


Mivel hosszú a ciklusod későn van ovulációd, ha nem 15 napig menstruálsz akkor esélytelen hogy a ciklus eleji együttletből bármi is legyen.

jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is így gondoltam
jan. 15. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!