Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Van már egy kislányom,viszont szeretnénk még 1-et 😁 tesztelni csak el maradt mensi után fogok :)
ápr. 29. 07:07
 2/69 anonim ***** válasza:
50%

Szia😊

Szintén tesó projekten vagyunk, bár én még csak a 6.dpo-n

2 appot vezetek, igy május 2 és május 7 közt nem várom🙈

ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
72%
Én anyák napjára nem várom 😇🤞🏼
ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

2# Én is app szerint követem mindig a ciklusom :D kislányomnal is napra pontosan volt minden vezetve csak most annyi a nehezítik, hogy meg cicizik a kislányom:D Nem tudom így mennyi esély van :D igaz 19 hónapos de még aktívan cicizik :D


3# Akkor lassan az is itt van 😁😁 szorítok mindannyiunknak🫶

ápr. 29. 08:15
 5/69 anonim ***** válasza:
74%

Örülök, hogy rád találtam Kérdező😁 Kisfiam ma-holnap 2,5 éves és cicizik🫣😁

Én lh tesztelek is, ezért van 2 app es ilyen intervallum.

Januárban jött meg először a menstruációm, igy ez élesben csak a 4.ciklus, bár igazából szülés óta nem védekeztünk. Nálam eddig kései ovuk vannak (17-21.cn) es a luteálisom borult, extra rövid lett, igy ha a 8.dpo-n túl jutok vérzés nélkül, már az is siker😊

Szopi vitamint es méhpempőt szedek, várom a csodát😊

🤞🤞🤞🤞🤞🤞

ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
50%
#2es voltam😁
ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Nekem szülés után 3 hónappal már meg jött:D De kb most ez lenne a 4. Hónap ami normális ciklusnak mondható. Előtte nekem is össze vissza volt . Volt 32-40 napos ciklusom is :D

Én nem szedek semmit

Ez lenne az első probalkozós hónap. Nektek hanyadik lenne?

ápr. 29. 08:57
 8/69 anonim ***** válasza:

Nekem a negyedik hónap, vitamonokat szedek, egyelőre nem sikerült. Első terhességem lenne.


#3

ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
Fura kérdés lesz, de én május 4-re nem várom. Viszont fizikai munkát tervezek mára, szerintetek ennek ilyenkor van befolyásoló hatása? Vagy ez már túlgondolás lenne?
ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

3# remélem ez a hónap sikeresz lesz akkor nekted🫶


#9 nem befolyásolja én is 12 órában dolgoztam fizikai munkát. A kislányom első próbálkozásra összejott.

ápr. 29. 10:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!