Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom [25N] nem akar gyermek...

A párom [25N] nem akar gyermeket, hogyan vegyem rá, hogy essen teherbe?

Figyelt kérdés

Milyen érveket használjak?


Köszönöm. 23F



jan. 24. 14:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
#19, gyökér vagy te is. Ismered a hátterüket? Honnan tudod, hogy mièrt várt eddig? Te sem vagy különb semmivel, mint akiket megszóltál. Tudod, a prolik.
jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerem a hátterüket, de ítélkeztem? Nem ítélkeztem én azt mondtam, hogy nem kell beleszólni és belekötni állandóan abba, hogy ki mikor akar gyereket vállalni. Tudom, hogy 23 és 40 között is vannak évek. Én 19 évesen megszültem az elsőt, soha nem szenvedett hiányt, mindenki nagyon szereti, egészséges.

Nem értem miért tartasz gyökérnek, mikor nem tettem le a voksom egyik oldal mellett sem. Csak az, hogy ebben a témában állóan jönnek az ítélkező "köcsögök" akik a gumi mellet kibujtak...

De lehetek gyökér, ha neked ettől több lesz. 🤷🏻‍♀️

jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus !Ezen az oldalon mindig össze vesztek egy kérdés alatt

2 ráadásul olyanon,amihez senkinek semmi köze.A kérdés az volt ,hogy vegye rá a barátnőjét hogy akarjon gyereket.Erre jöttok itt azzal ,hogy minek neki 23 évesen gyerek.🤣🤦🤦

jan. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 gabor49 ***** válasza:
100%
sehogy ha nem akar kár erőltetetni
jan. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
61%
Kamu a kérdés, a kérdező nem válaszol semmire
jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 TENGEERPICI válasza:
100%
Sosem erőltess senkire semmit! Mert akkor csak egy önös érdekeket képviselő agyilag buggyantnak fognak tartani még akkor is ha diplomatikzsan fognak neked vélaszolni. A pérkapcsolatat közös megegyezés. A XXI. században meg leginkább a mindenki mindenkivel sexelni és nem kell az utód. Úgy is sok az ember a földön. A föld túl van népesedve. Ha utódot akarsz akkor keress magadnak olyan nőt aki szül neked utódot. Csak szóltam! TENGERPICI 2024.01.25.
jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam ki, hogy veszekedés legyen alatta.
jan. 25. 12:41
 28/30 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy most nem akar gyereket vagy amúgy sem?
jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Én igen. Ennyi
jan. 25. 15:28
 30/30 anonim válasza:
Menjetek szét és hagyd békén!! Ő a normális de ezt majd csak később fogod megérteni.. aztán keress valami tenyészkancát aki hasonlóan gondolkozik mint te.. ilyen párom lenne már rég kidobtam volna.
febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!