Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom [25N] nem akar gyermek...

A párom [25N] nem akar gyermeket, hogyan vegyem rá, hogy essen teherbe?

Figyelt kérdés

Milyen érveket használjak?


Köszönöm. 23F



jan. 24. 14:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%
9. És van aki elérte a célját 23 évesen, és nem 40 évesen sipítozik, hogy kezd kicsúszni az időből, mert eddig melózott. Miközben most sincs semmije, csak egy hiteles lakása, meg 400 fizu.
jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy

Jobb lesz ha elválnak az útjaitok.

Ha pedig házasok vagytok ezt a kérdést tisztázni kellett volna...

Ha beszéltetek róla és mégis elvetted akkor tudtál róla, vagyis elfogadtad. Igy utólag már ne reklamalj.

jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha még valahogy rá is erőlteted akarata ellenére, akkor sem valószínű hogy nagyon kötődni fog a gyerekhez és ki akarna olyan családban felnőni ahol azt érzi, hogy az anyja csak muszájból vállalta őt?
jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb dolog nem fekete-fehér az életben, de ez speciel az. Ha az egyik fél akar gyereket, a másik meg nem, akkor nekik sajnos nincs közös jövőjük, ebben a kérdésben nem lehet kompromisszumot kötni, vagy igen, vagy nem.

Ha bármelyik fél feladja az elveit a másik kedvéért, az meg az egész életetekre rányomná a bélyegét.

jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%
Az előző párom nem akart gyereket, vagyis nekem azt mondtam mindig, hogy MOST nem alkalmas. Aztán rákérdeztem, akar-e, erre bökte ki, hogy nem. Szakítottunk. Azóta férjnél vagyok, most várjuk az első gyermekünket.
jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
41%

Szörnyű egyes emberek milyen módon tudnak bánni a másikkal. Miért ne lehetne anyagi háttere/hátterük ennyi idősen? Bele láttok az életükbe? Tudjátok mit dolgozik/dolgoznak? Nem. Akkor ne ítélkezzünk már.. 22 éves vagyok, párom 27, első babánkat várjuk és köszönjük szépen van megfelelő anyagi hátterünk.


Kedves kérdező! Semmilyen érveket ne használj, ne próbáld meg rábeszélni. Őszintén beszéljétek meg, hogy kinek mi a célja a jövőt illetően. Ha más az elképzelésetek, akkor sajnos külön utakon érdemes folytatni az életeteket. Ne ,,bántsátok" egymást és ne tegyetek bélyeget a kapcsolatotokra, hogy a másikat okoljátok amiatt, ha boldogtalanok vagytok.

jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem az emberek miért akadnak azon fent, hogy 23 évesen akar gyereket.

Szerintem nem ismerjük az életét nincs jogunk ítélkezni. A b U zikat el kell fogadni, de azt, hogy valaki gyereket akar 23 évesen...

Mikor kellene? 50 évesen amikor már annyi baja lesz szerencsétlen gyereknek, hogy nem lesz elég a kisegítő suli se.

jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
19 azért nem csak 23 meg 40 évesen lehet ám gyereket vállalni, a kettő között van még cirka 17 év
jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!