Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a Facelle lh tesztek már...

Ezek a Facelle lh tesztek már pozitívak?

Figyelt kérdés

Csináltam mellettük David 20as lh tesztet is, de azok közül egyiket sem latom pozitívnak, de a Facelle tesztre en már azt mondanám, hogy az…szerintetek??


Facelle tegnap esti és ma reggeli:

[link]


David tegnap reggel-kora du-este és ma reggeli:

[link]



febr. 1. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem a tegnap delutáni david is az.
febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napi egyszer, lehetoleg delutan kene tesztelni ugy, hogy elotte 2 oran at nem pisiltel.

Ezzel az ossze-vissza tesztelessel nehez megallapitani az eredmenyt.

febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem össze-vissza. Minden nap este 17-18 óra között szoktam(ahogy a lehetőségeik engedik), 2,5-3 órán keresztül nem iszok és pisilek előtte.

Mivel már éreztem másfél napja az ovu tüneteket, így elkezdtem tegnap több tesztet is csinálni, hogy biztosan “elkapjam” az lh csúcsot. Szintén mindegyik alkalommal ugyanennyi ideig nem ittam és pisiltem a tesztek előtt.

Így nem gondolom, hogy fals eredményt kapnék bármelyik teszt kapcsán vagy hogy össze-vissza tesztelnék.

febr. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!