Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma egy kicsit megijesztettek a szüleim. Azt mondták hogy ujjazástól is terhes lehet a barátnőm. Ugye történt köztünk az hogy kedden megujjaztam. Előtte kielégítettem magam spermás volt a kezem. Elmentem kezet mosni vízzel aztán megtöröltem. Utána őt kielégítettem. Tudom hogy biológiailag lehetetlen hiszen a teherbeeséshez behatolás kell. De érdekelne hogy ha netalán sperma maradt a kezemen (de remélem hogy nem). Így lehet terhes? most van miért aggódnom? Köszönöm a válaszokat. 19f
febr. 15. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincs de 19 évesen már nagyon is tisztában kéne lenned ezekkel a dolgokkal.
febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lehet terhes a barátnőd, de a szexuális élethez előbb agyilag sem ártana felnőni. A szüleid se lehetnek túl élesek, ha valóban ezt mondták.
febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oda irtam hogy biológilag lehetetlen a kérdésbe..
febr. 15. 14:04
 4/10 A kérdező kommentje:

Te meg miről beszélsz?😆

1. Ha én Írtam volna ki letörölte volna az oldal beleértve azt is.

2. Mi okom lenne ilyenekkel szórakozni?

3. Ne vádaskodj ok nélkül, először Olvasd el a szabályzatot ott írja tisztán hogy kétszer ugyanazt a kérdést nem lehet feltenni mert letörli az oldal jó okosodást kedves😆😆

febr. 15. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Persze, aztán a családi ebédnél elmesélted, hogy képzeld anya, kivertem magamnak, aztán elmentem kezet mosni, majd megujjaztam a barátnőmet. Ő meg mondta, ejnye fiam, nem kellett volna. Még nem akartam nagymama lenni.

Öcsi, remélem a valóságban nem vagy több 12-nél, mert marha szánalmas, ha 19 évesen nincs jobb dolgod, mint kamu kérdéseket írni a gyikre.

Legalább szülőből képzelj magadnak normálisakat, ha már te nem lettél az. Ha egy szülő azt feltételezné, hogy a fia teherbe ejthetett egy lányt, első dolga lenne intézkedni, hogy a csaj esemény utánihoz jusson, nem a gyerekét ijesztgetné.

És de, az összes ilyen hülye kérdés a tiéd, mivel nem szokott ennyi ilyen lenni egyszerre. Valószínűségszámítás szerint ennek elenyésző az esélye, hogy hirtelen most kérdezi ezt mindenki. Másrészt, nem csak a stílus hasonló, szó szerint ugyanúgy írsz. Legalább erre figyelj jobban!

febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem értitek ha én irtam volna le törölte volna ezt is a gyk?
febr. 16. 07:56
 7/10 anonim ***** válasza:

#6!Nem értjük. Csak akkor törli le, ha minden szó ugyanaz.

#5

febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor! Ha ugyan az a téma ugyan attól a kérdezőtől, ha én irtam volna ezek előtt is akkor már ezt is le szedték volna az adminisztrátorok…
febr. 16. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint többször fel szoktál tenni egy kérdést, azért tudod ilyen pontosan 😁
febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kilences nem szoktam ez az első kérdésem csak elolvastam a szabályzatot

Tizes köszönöm igazad van

febr. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!