Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a helyünkbe a...

Bevállalnátok a helyünkbe a második babát?

Figyelt kérdés
Valószínű terhes vagyok a 8 hónapos babánk mellett. Mindenképp szerettünk volna kistesót pár év múlva. Csak jövőre tudunk saját házba költözni ezért most az én szüleimnél élünk, ez az ami visszatart. Nem szeretnék már ide a nagyszülői házba mégegy babát. Lehetőségünk ezen kívül csak egy egyszobás panellakás lenne az addigi időkre . Anyagi gond nincsen, de a család ígyis rendszeresen hánytorgat sajnos.. Hitelt pedig vagy albit fizetni már nem akarunk mert hálisten a házunk amibe jövőre tudunk költözni teljes önerőből van. Légyszi ne itéljetek el
febr. 17. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne ítéljünk el? Ha most szültél, akkor gondolom azért sejted, hogy hogy készül a gyerek. Ha későbbre akartatok másikat, akkor talán tenni kellett volna ellene.

Ha akarnék második gyereket, nem vetetném el azért, mert korábban jött.

febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha ezzel nem tolódik a költözés időpontja ÉS a család se vág ki addig, akkor talán.

Kicsit abszurdnak érzem elvetetni, ha később még terveztek.

Nekem csak most miután már elértük a tervezett létszámot és öreg is vagyok már, jönne szóba az elvetetés, ha becsúszna. De én tudok védekezni.

febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én megtartanám, ha úgyis tervben volt és egészséges. Csak jobban sürgetném a külön költözést.
febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen érten a dolgot.

Jövöre költöznétek, ami ezek szerint egy év. Ha most lettél terhes, akkor mire megvan a pici, az 9 hónap. Szóval nem igazán érzem problémának, ha netán két-három hónapot a szüleidnél maradsz szülés után.

A másik érthetetlen dolog, ha most még nem akartál volna második gyereket, akkor miért nem védekeztetek?


Ha anyagi gond nincs, viszont sehogysem akarsz odaszülni, akkor egy fél évre vegyetek ki egy kis lakást, amíg költözni tudtok. (Még mindig értelmesebb, mint most venni egy kis panelt fölöslegesen.)


A gyereket meg semmi esetre sem vetetném el ilyen felállás mellett, csak azért, mert fél évvel elöbb jönne????

febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Én már abból a szempontból nem vállalnám be, hogy még a nagy is túl kicsi. Nagyon rizikós ilyen hamar teherbe esni, ráadásul iszonyú nehéz lesz gyakorlatilag két babával.
febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5, már valószínűleg terhes, már mindegy milyen a rizikója ha terhes

Itt most az a kérdése, hogy meg-e tartsák...

febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már terhes vagy, akkor nem a bevállalás a kérdés.

Semmiképpen nem vetetném el, egyrészt mert úgyis akartatok még, másik, hogy nem ő nem tehet róla hogy nem védekeztek.

Nem egészen értem, mi az az egyszobás lehetőség, fe tudok egy módot hogy kijojjetek 0ra, ha mondjuk albiba is mennétek addig, irj privát és elmondom hogy.

febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

En abortalnam.

Majd lesz akkor mikor tenyleg akarod.

Maskor meg vedekezz rendesen.

febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tizennégy hónap van a fiaink közt, nem így terveztük, de nekünk nem lett gond. Szinte ikrekként nőttek fel. Nagyon jó tesók lettek. A kicsi nyolc hónapos korában költöztünk a saját házunkba.
febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám, ha egészséges, mert ha jövőre kész a ház akkor amit 4-es írt pár hónapról van szó. Vagy kivesztek egy lakást pár hónapra. Akartatok babát akkor nincs nagy probléma. Utána meg ha többet nem akartok védekezzetek rendesen.
febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!