Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a helyünkbe a...

Bevállalnátok a helyünkbe a második babát?

Figyelt kérdés
Valószínű terhes vagyok a 8 hónapos babánk mellett. Mindenképp szerettünk volna kistesót pár év múlva. Csak jövőre tudunk saját házba költözni ezért most az én szüleimnél élünk, ez az ami visszatart. Nem szeretnék már ide a nagyszülői házba mégegy babát. Lehetőségünk ezen kívül csak egy egyszobás panellakás lenne az addigi időkre . Anyagi gond nincsen, de a család ígyis rendszeresen hánytorgat sajnos.. Hitelt pedig vagy albit fizetni már nem akarunk mert hálisten a házunk amibe jövőre tudunk költözni teljes önerőből van. Légyszi ne itéljetek el
febr. 17. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Be, mivel már jön. Nem a baba hibája, hogy felelőtlenek voltatok. Főleg ha akartok is másodikat, hát pofám nem lenne önhiba miatt elvetetni, aztán majd szülni másikat "helyette".
febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem akarsz a szüleidhez még egyet szülni, akkor ne szülj. Ilyen egyszerű a döntés...
febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
De ha nem akartatok még 2.gyereket, miért nem tettetek ellene?
febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Úgyis akartatok másodikat. Kb fel évvel hamarabb jott. Nem értem a kérdést sem. Persze hogy megtartanam ha eleve akartunk babát.
febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha akarnék másodikat, akkor, ha már így alakult, megtartanám természetesen.

Én nem tudnám nyugodt lelkiismerettel kikapartatni, hogy majd 1 év múlva meg nagy lelkese "kistesó" projekbe vágjak, mert akkor épp jobban alkalmas nekem... Ez a baba már úton van, a ti hibátokból jött hamarabb a vártnál.

febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

belehúznék a házba, minden mást háttérbeszorítanék.

inkább egy személyi kölcsön, mint egy abortusz, szerintem...



(mondjuk nekem fura, hogy a kölcsönt teljesen kizárod, és előbb mennél ab-ra...)

febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok abortusz ellenes, nagyon nem, de bmeg....inkább elvetetnèd, mint hogy felvegyetek valamennyi hitelt? Fú bmeg..
febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
16# ugye??
febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!