Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt három négy...

Menstruáció előtt három négy nappal teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Ma voltam együtt párommal és bennem ment el. Jövő hét szerdán kellene hogy megjöjjön a menstruációm. Van rá esély hogy teherbe esem ? Ha igen akkor is meg fog jönni ebben a hónapban vagy hogy néz ki ilyenkor? És ilyen esetben mikor tesztelhetek?
febr. 17. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát figyi, én pl lh teszttel követtem a peteérést, így tudom, hogy a 25 napos ciklusom ellenére 21.napon ovuláltam, és nem jött meg a szokásos 25.napon, viszont a teszt csak a 33.napon lett pozitív, így én nem zárnám ki soha a lehetőségét annak, hogy bármikor teherbe lehet esni.
febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

De lehet. Olvass utánna. Amúgy egyik barátnőm így lett terhes.


Off 5-ös annyira nevettem majdnem leestem a székről.

febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Én így lettem terhes (mondjuk mi terveztük). 2 nappal a menstruáció előtt
febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
szokott késni pár napot egy hetet a cikluson, nem 28 nap szokott lenni
febr. 18. 20:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ilyen pontosságú ciklussal jó eséllyeitek vannak. Ha most is egy hetéttel hosszabb a ciklusod az azt jelenti, hogy pont az akció idején ovuláltál.
febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

2 nap rózsaszín de csak a év papíron láttam azóta 2 nap élénk piros vérzés de fura mert egyszer nagyon jön azután kb semmi .

ma reggel pedig a semmiből elfogott a hányinger és öklendezem.

Lehet a terhesség mellett menstruáció ? mivel ilyen késő történt a fogantatás?

febr. 23. 07:16
 17/17 anonim ***** válasza:
46%

Terhesség mellett nincs menstruáció.

Ha valaki vérzik terhesen az nem menstruáció, hanem mindig valami más van a háttérben.(igen tudom, vannak emberek akinek a szomszédjának a lányának a sogornojenek a gyereke menstrualt terhesség alatt, de azt akkor sem nevezik menstruacionak, ha fejre állnak akkor sem)

febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!