Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ajánlanátok terhesség...

Mit ajánlanátok terhesség alatti depresszióra? Más is szenvedett vele?

Figyelt kérdés
Regényeket tudnék írni órákon keresztül, de röviden és tömören elég szemmel láthatóan depresszióban szenvedek, nem tudok örülni senkinek és semminek. Nem tudok aludni, egész nap úgy nézek ki, mint egy hulla. Utálom magamat, amiért csak most jöttem rá, hogy nem nekem való ez az egész, konkrétan az egész világot utálom. Tudom, hogy ezt csak magamnak köszönhetem. Ez a szülés után még rosszabb lesz, ez 100%, úgyhogy segítséget szeretnék kérni. Jártam pszichológushoz már más okból, de nem segített. Próbáljam meg újra? Mi lenne vajon a megoldás? Más is volt ilyen vagy hasonló helyzetben? Kérlek titeket ne szedjetek szét emiatt, segítséget szeretnék kérni.
márc. 18. 01:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És miket tettél eddig?
márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annak érdekében, hogy jobb legyen a helyzet?
márc. 19. 17:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter!!! Vannak olyan gyógyszerek, amiket lehet várandósan is szedni (ssri), tudom, mert én is szedtem mindhárom terhességem alatt. Emellett keress egy pszichológust, aki kognitív terápiát vállal, szülés után pedig feltáró terápia javasolt. Személyes tapasztalat! Hajrá!!!
márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!