Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. dpo (4 hét + 4 nap) HCG...

19. dpo (4 hét + 4 nap) HCG 867. Ez biztató lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy egy eredmény nem eredmény, de kicsit kétségbe estem, mert általában mindenkinél ettől magasabb számot láttam ennyi idősen. :/

ápr. 2. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Sajnos nem tudom, hogy jó-e ez az érték, de én is ma vagyok 4+4 😊 várunk a 2024. decemberi babák Facebook csopiban, hátha ott valaki tudja :)
ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

1.

Teszted szépen erősödik? Képed van róla? Én minden nap szoktam tesztelni, ezzel követem nyomon, hogy él-e a terhesség, ha erősödik az jó jel ugye 🙏

ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
#2. Ezzel a módszerrel semmiképpen nem tudod nyomon követni, hogy él-e a terhesség!
ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A tesztek így állnak:


[link]


Tudom, hogy nem jó módszer, csak 2 év sikertelenség után, nehéz elhinni a csodát.

ápr. 2. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szépek valóban, de sajnos azt nem mutatják, hogy él-e a terhesség. Azt mutatják, hogy napról napra erősödik a HcG a szervezetedben.
ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt a pisis tesztelést sürgősen fejezd be, mert meg fogsz bolondulni. Nyugodj meg és 2 nap múlva csinálj még egy vértesztet. Bízz benne, hogy semmi gond nem lesz, minden halad a maga útján.
ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs itthon több teszt. 😪 Igyekszem többet nem is venni. Legközelebb hétfőn tudok menni vérvételre.
ápr. 2. 22:35
 8/14 anonim ***** válasza:

#7! Az mondjuk nagy szerencse😂

És a netet is kapcsold ki. Amúgy én amikor először teszteltem 290 volt. Azt hittem, 17-18.dpo. Ugyanígy beparáztam, mert végig olvastam az összes hcg-s kérdést és mindenkinek több volt. Akinek ilyen alacsony, nem maradt meg. Aztán megnéztem a táblázatokat és, ha jól emlékszem 18. dpo átlag szintje volt az enyém, de még 19.is határon belül lenne🤦🏽‍♀️

Aztán 3 nap múlva teszteltem újra és 1637 lett. Később meg méret alapján kiderült, hogy az 1.tesztnél max.16.napon voltam, de simán lehet, hogy csak 13. Szóval ne stresszeld magad fölöslegesen.🤞

#6

ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sőt el is utazunk most, hogy kicsit kikapcsoljak. 😅

Nálam biztos a 19. dpo, mert inszeminációnk volt. Igen, engem is az aggaszt, hogy mindenkinél magasabb értékeket látok kb ebben az időszakban. Aztán mégiscsak elbizonytalanít a dolog.

De igyekszem kikapcsolni és megnyugodni. 😇

ápr. 2. 23:03
 10/14 anonim ***** válasza:

#9!Nagyon helyes😁 Na, megnéztem neked, csak azt a táblázatot nem lehetett csatolni. 19.dpo-n valami 563 az átlag, szóval bőven jó vagy.

#8

ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!