Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. dpo (4 hét + 4 nap) HCG...

19. dpo (4 hét + 4 nap) HCG 867. Ez biztató lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy egy eredmény nem eredmény, de kicsit kétségbe estem, mert általában mindenkinél ettől magasabb számot láttam ennyi idősen. :/

ápr. 2. 20:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ooo, de szuper! Köszönöm! 🫶🏼
ápr. 3. 05:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon szép erős! Szerintem minden rendben van :)

Sajnálom, én azt hittem nyomon lehet követni így :/ de ha elhalt a terhesség, akkor is termerődik, nől még hcg? Elmagyaráznád légyszi. Köszönöm

ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi a fenènek csináltál ennyit? 😅Én mikor szép pozitív lett csak digitálisat csináltam h lássam ahogy egyre többet mutat. 3+ után nem csináltam többet.
ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12! Nem arról van szó, hogy akkor is nő, hanem egy adott ponton túl nem tud tovább erősödni. A Kérdező már elérte azt a pontot. Pl., ha megnézed, a 17.napon halványabb, mint a 16. Ez simán elég lehet sokaknak, ahhoz, hogy bepánikoljanak, pedig utána látszik, hogy semmi gond. Ilyenkor már nem csak márka függő, hanem konkrétan ugyanolyan márkájú között is lehet különbség.

Amikor eléri a teszt maximumát, onnantól pedig az se látszik, ha megáll a fejlődés, mert még hosszú ideig van annyi hcg, hogy erősnek mutassa. Szóval nem is lesz okosabb tőle. Egyszerűen fölösleges, mert terhesség megállapítására készültek nem hcg mérésre. Nekem 1.terhességnél aznap volt a legerősebb, amikor elvetéltem.

#10

ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!