Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy kérdésem Terhessegi...

Lenne egy kérdésem Terhessegi tesztem negativ de viszont meg vannak azok a tünetek mint egy terhes nőnek...jobb oldali petefészkemnél szurka jelegű valamit érzek,de van mikor bal oldalon is Ez lehet terhesseg jele? Kezdődő cukorbeteg vagyok

Figyelt kérdés
ápr. 8. 20:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%

Akinek vannak igazi terhestünetei, azokat a HCG hormon jelenléte okozza. Ha van HCH hormon, pozitív a teszt is.

Tehát, ha negatív a teszt, nem terhestüneteket érzel.

ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nőgyogyasznal voltam multhónapban ő határozottan 10hetes terhes vagyok utána voltam ultrahangon fekete folt nem tudták megmondani hogy mi lehet..."


Egy 10 hetes embriót, ami mozog, szívverése van, utána hogy láthattak egy fekete foltnak, amiről nem tudják megmondani, mi lehet?

Ez nagyon zavaros...

ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
14%
Értem amit írsz és szerintem minnél előbb keress fel egy orvost aki csinál uh-ot.
ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%
Szörnyű, hogy ilyen emberek is szexelnek.... Erre van eszük.
ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

24/24

Mar meg ne haragudj

Van mar egy 10 eves kislanyom de ő vele nem.voltak ikyen gondok...de mivel a cukorbetegsegen miatt nem mindig van menszeszem ezert nem tudom...voltam dokiknal es csak annyit mondtak higy van valami es tenyleg no a hasam de nem tudjak miert...a nogyogyasz meg azt mondja hogy 10 hetes grav szerinted...a ferjemmel ma beszelunk egy magan dokival. .es elore is koszi a hozzaszolasod

ápr. 11. 16:20
 26/31 anonim ***** válasza:
90%

#25! Most se a gyerekkel van gond...

Olyan a világon nincs, hogy egy 10hetes terhesség ultrahangon nem látszik. Most vagy nem is voltál orvosnál, vagy egyszerűen nem érted, amit mondtak. Kérj meg valakit, aki tud olvasni, hogy fordítsa le, mi van a leletedben.

ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22%
V nagyon kretén dokid van , vagy te vagy buta de nagyon.
ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Magyarán mondva egy g.....o doki volt azt biztos☹☹☹☹
ápr. 11. 21:16
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj hogy mi lett végül.
ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%
28# Ha hülye a dokid akkor menj el egy normálishoz. Még ha tényleg valami különleges eset vagy, akkor is meg lehet fogalmazni ezt az egészet ennél érthetőbben és normálisan. De láthatóan nem megy. Hagyjuk is.
ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!