Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív?

Szerintetek ez a teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az első próbálkozós hónapunk a férjemmel, elsején volt az ovulációm (teszttel követtem), megadtunk minden esélyt a sikernek.:) Hivatalosan holnapra nem várnám, 28 napos, pontos ciklusaim vannak, de az ovuláció is 31-e helyett elsején volt, szóval lehet, hogy hétfőn lenne a menstruáció napja. Ma reggel csináltam egy tesztet, három perc után ez lett az eredmény: [link]

Szerintetek ez pozitív? Tudom, hogy korán teszteltem, de nem tudtam kivárni. Prima home a teszt, tízes érzékenységű.



ápr. 13. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A Jóisten se tudja, el is ázott, szét is szedted. Tesztelj hétfőn és kiderül.
ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, vidám hétvégét neked!☺️
ápr. 13. 09:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért szedted szét?

Látni lehet egy 2. csíkot is, de tényleg nem lehet tudni még, hogy mi lesz belőle. Feltöltenéd a holnapit nem szétszedve?

ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Látszik a második csík, nem is annyira halvány.

Ha tudsz venni megbízhatóbb tesztet (facelle, predi) akkor csinálj újat😊

ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen!
ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló: Őszinte leszek, nem tudom. :D Félálomban voltam és gondoltam, így jobban látszik majd, de tényleg marhaság volt.:) Természetesen teszek majd fel képet, ha nem hómező lesz.

Negyedik: Van itthon még egy Predictorom és egy X-epilem, a Predit ellövöm holnap vagy holnapután.:)

Köszönöm a válaszokat!!

ápr. 13. 09:47
 7/15 A kérdező kommentje:

Ötödik, neked is köszönöm!:)

Tudom, hogy nem itt gyakorin kellene kérdeznem, de a környezetünket nem avattuk be a babatervezésbe, mert ez túl intim téma. Ezért is jó, hogy itt mi, nők "elmondhatjuk hát mindenkinek" ezeket a dolgokat.:) Még sosem volt olyan tesztem, amin lett volna valami, tapasztalatlan vagyok ebben, szóval nagyon hálás vagyok minden véleményért.

ápr. 13. 09:51
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Hú. 2 évet vártunk a babáinkra, minden ovulációkor együtt voltunk.

Kicsit lazulj le, nert így bekattansz. Ha egy teszt pozitív lesz, akkor az egyértelműen látszani fog, nem kell sem szétszedni, sem negatívba tenni, sem nagyítóval nézni. Éljétek az életeteket, szeressétek egymást! Ikerterhességem sikerült 2 év próbálkozás után úgy, hogy már nem figyeltünk semmit, abban a ciklusban nem is tudtunk csak egyszer együtt lenni, simán csak vágytunk egymásra és szexeltünk egy jót.

ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, könnyen írod, mert valóban azt gondolja az ember, ha egy teszt pozitív az egyértelmű pozitív, én is így gondoltam ezt mindig. Aztán tavaly novemberben együk reggel lett egy elég halvány x epil tesztem meg egy ClearBlue is, és hiába voltam fixen meggyőződve, ha látszódik a második csík akkor az egyértelmű, azon elég halvány volt, és talán azt sem fogtam fel, így bizony én is írtam mi hasonló kérdést úgy, hogy gyakorlatilag az fixen pozitív teszt volt…
ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

#9 Kérjen megerősítést, nem azt írtam, hogy ne. De menstruáció előtt egy szétkapott teszt, a legelső próbálkozós hónapban, az azért meredek. Ha ez pozitív is, sajnos még bármi lehet.


Az, hogy könnyen írom... Könnyen ítéled meg más helyzetét. Hidd el, küzdöttünk eleget a férjemmel, így pontosan tudom milyen vágyakozva várni a pozitív tesztet. Én a kérdés kiíróját ettől óvtam a tanácsommal.

ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!