Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív?

Szerintetek ez a teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az első próbálkozós hónapunk a férjemmel, elsején volt az ovulációm (teszttel követtem), megadtunk minden esélyt a sikernek.:) Hivatalosan holnapra nem várnám, 28 napos, pontos ciklusaim vannak, de az ovuláció is 31-e helyett elsején volt, szóval lehet, hogy hétfőn lenne a menstruáció napja. Ma reggel csináltam egy tesztet, három perc után ez lett az eredmény: [link]

Szerintetek ez pozitív? Tudom, hogy korán teszteltem, de nem tudtam kivárni. Prima home a teszt, tízes érzékenységű.



ápr. 13. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

A küzdést nekem aztán írhatod, 10 év után lettem spontán terhes :D


Amikor olyan tesztem volt itthon hogy volt ilyen műanyag teteje és valamit mintha láttam volna, én is volt hogy szét szedtem…

Ahogy már írtam, pozitívnak látszik szerintem, de csinálj holnap holnap után egy jobb teszttel is tesztet.

ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig facellet használtam, soha nem csapott be. Ér kérdezni ha bizonytalan vagy de ilyen szétàzott, szétszedett teszteket felrakni...
ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szétszedted. Van rajta 2 csík, de nem lehet a képed alapján eldönteni, hogy milyen volt. Nekem az érzékeny (10-es) teszt kimutatta egyértelműen, a másikon halvány volt.
ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen negatív.

Színtelen, szóval csak a regans helye.

Sajnálom.

ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
De ez pozitív!!
ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!