Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi egymásnak ellentmondó...

Annyi egymásnak ellentmondó dolgot olvasok a bromocriptin és terhesség kombinációról. Akkor most lehet vagy nem lehet a kezelés alatt babás maradni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Babás maradni?

Én nem tudom, hogy érted, de én úgy tudom, hogy azok a nők is szedik, akik nehezen tudnak teherbe esni...

Én is szedem, mert a prolactin nevű hormon miatt vmi savós, tejszerű folyadék jön nyomásra a mellemből, nem sok, csak megjelenik a mellbimbón.

Egyébként nekem egyáltalán nem használ ez a gyógyszer, lehet dokit kéne váltanom, nem tudom!

De már évek óta szedem és a dokim szerint addig nem is kell abbahagynom a míg nem akarok gyereket!

Ez ok is, csak az a bökkenő, h még, így 22 évesen egyáltalán nem tudom ez az idő mikor jön majd el!

Szóval igazából lehet, h nem segítettem, de ez is egy tapasztalat a bromo. gyógyszerrel kapcsolatban!

:)

2009. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet szedni. De ez valószínűleg a konkrét prolaktinmennyiségtől függhet a vérben. Mert akinek már a terhesség elején is túl magas, annak a 12. hétig szedni kell, de akinek jól leviszi,m akár 1 hónap alatt, az csak folyamatos ellenőrésre szorul, de nem kell szednie. Mert ugye az sem jó, ha a minimumot lejjebb visszük terhesen.
2009. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek. Pontosan az a bajom, ami az első válaszolónak, vagyis hogy termel valamit a mellem, a különbség annyi, hogy gyereket szeretnék, és (valószínűleg) a prolaktinszintem miatt nem jön össze. Csak nem tudtam, hogy akkor a kezelés alatt kell vagy nem kell védekezni, de ezek szerint nem. Nagyon köszönöm!
2009. jan. 23. 07:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is folyt a mellemből a tej. Míg szedtem a gyógyszert nem folyt, miután abba hagytam a szedését, megint előjött a tej.

Másfél évig szedtem, addig szexeltünk védekezés nélkül, s nem estem teherbe. Miután abba hagytam a gyószert, a doki azt mondta már ne szedjem, következő hónapban már teherbe is estem.

2009. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kicsit izgulok attól, ami rám vár...
2009. jan. 23. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Ne izgulj, minden rendbe jön! Csak légy türelmes, nyugodt, kitartó!!!

Remélem sikerül teherbe esned!!!

2009. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Próbálok pozitívan hozzáállni, de ez elég nehéz... és annyi hülyeség jut eszembe...
2009. jan. 24. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem! Ezzel mindenki így lenne, de próbáld meg legyőzni a negatív "belső hangot"!!!


Ha sikerül nem leszel olyan görcsös és feszült, így minden könnyebb lesz!!!


Én szorítok!

2009. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!