Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Tóth Ferenc (II. sz. Női...

Dr Tóth Ferenc (II. sz. Női klinika) tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Orvost keresek aki tud segíteni hogy babám lehessen. Dr Tóth Ferencet ajánlották többen. Régebben a Kútvölgyi Klinikán volt, most a II. sz. nőgyógy. klinikán dolgozik. 2 és fél éve volt egy vetélésem és azóta nem jön a baba. Tóth doktor mennyire tudna velem foglalkozni? Akinek van nála tapasztalata kérem írjon.
2011. jan. 20. 08:29
 1/3 coffeez ***** válasza:
Szia! Még aktuális?
2011. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Közben kiderült hogy nagyon alacsony az LH hormonom. :( Nem tudom mit fognak ezzel kezdeni. ???
2011. aug. 12. 08:29
 3/3 coffeez ***** válasza:

Nagyon jó orvos, soha nem hallottam róla rosszat. Én a Kútvölgyiben dolgozom, ismerem. Nála szültem februárban a II-es nőin. A csecsemősöket kivéve minden jó volt. HA olyan olvost keresel, aki a lelkedet is ápolgatja, akkor nem Ő a Te embered. Szakmailag non plusz ultra, de állandóan rohan, siet. Magánrendel is, az egész élete egy rohanás.Na biztos megéri, nem akarom sajnáltatni :)9 ezer forint egy tanácsadás Nála..

Szóval szakmailag teljesen OK, figyel, el is mond mindent, de szerintem menj el Hozzá, beszélj Vele, és meglátod. Lehet hogy nagyon szimpi lesz. Én már 10 éve ismerem, jó kezekben leszel, az biztos :)

Nagyon sok boldogságot kívánok Neked!

2011. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!