Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz, milyen érzés lesz?

Abortusz, milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos abotuszom lesz:( tudom,h nagyon rossz lesz és lelkileg is meg fog viselni,fáj???
2011. febr. 12. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne aggodj,nem faj
2011. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, elaltatnak picit, pár perc, és túl leszel rajta.:(
2011. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Testileg nem fáj. Illetve amikor feltették a tágitót az egy kissé kellemetlen volt. Meg ahogy tágultam azis kicsit kellemetlen volt. Lelkileg viszont iszonytosan fáj. Júliusban történt de még most is gyakran sirok. Sosem bocsájtom meg magamnak....
2011. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ELhiszem,h szörnyű:(:(
2011. febr. 12. 21:51
 5/16 anonim ***** válasza:

2009 szeptemberében volt nekem is! azóta átkozom a napot!

soha nem bocsátom meg magamnak és soha nem fogom elfelejteni,h mennyire üresnek éreztem magam és érzem is mind a mai napig,amikor meglátok egy kisbabát!


persze tudom,h ezekben az esetekben megvetik a nőket,mert elveteti a babát!

de a szive mélyén minden nő tudja,h rosszat,éhezést és nélkülözést nem akar a gyerekének

2011. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem a tágító felrakása annyira fájt, hogy ha nem lettem volna kikötve, lerúgtam volna a dokit! Majdnem elájultam! Utána a pár óra görcsölés, aztán a műtét már nem fáj.

2011. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok jókat mondani róla. Ha még nem szültél, akkor tágítót tesznek fel, ami nekem nagyon fájt. Utána feküdnöm kellett órákig. A hasam nagyon görcsölt közben. Egyszer kimentem pisilni, el is ájultam, tolókocsiba vittek vissza ágyba, infúziót kaptam, majd mehettünk a műtőbe.

Összesen 15 percig voltam bent, de nem fájt, mert altattak.

Utána rossz volt nagyon, hasam fájt rendese, a lelkiekről meg nem is beszélve....


Mikor mész?

2011. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem 10 éve volt, akkor még 3 napig kellett bent lenni, de sosem felejtem el, olyan rossz volt. A tágító felhelyezése volt a legrosszabb, akkor én is fejbe tudtam volna rúgni a dokit, aki még ráadásul egy köcsög is volt.

Most nyáron is úgy volt, hogy mennem kell, és akkor azt mondta a doki, hogy már csak egy nap, és tágításra lehet kérni tablettát, vagy injekciót, már nem emlékszem, szerintem kérdezz rá. Szerencsére nem került rá sor, így nem tudom, hogy az végül milyen lett volna.

Sajnállak, kitartás!!!!

2011. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi nektek,hát még nem tudom,h mikor lesz:(:(

De hallottam ,h az ápolók is naon bunkók lesznek:(

Nem tudjátok vki bent lehet velem am??(nem a műtéten)

2011. febr. 13. 11:53
 10/16 anonim ***** válasza:

21:44-es vagyok

2napot voltam, bent és mind a 2nap volt bent nálam valaki. Anyukám és a párom váltogatták egymást. Amikor mennem kellett be a műtőbe, akkor a párom az kint ült a műtő előtt. Ez Szolnokon volt, nem tudom, hogy máshol lehet-e bent nálad valaki. De biztos vagyok benne, hogy igen :)

2011. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!