Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik az abortusz,...

Hogyan történik az abortusz, ha a legelső babát vetetem el? Milyen érzés testileg, és lelkileg? Szeretnék mindent tudni róla.

Figyelt kérdés

7 napja késik,és nem úgy néz ki hogy meg is fog jönni. A teszt bármelyik nap poz lehet.


Sajnos a babát nem tarthatom meg több okból sem.


1. olyan gyógyszert szedek tartósan, aminek magzatkárosító hatása van


2. az apuka lelépett (de ez lenne a legkevesebb) semmit nem akar tudni a gyerekről..


2009. máj. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A kategória: GYEREKVÁLLALÁS ÉS NEVELÉS!!!

Légy kedves és ne itt tedd fel ezt a kérdést!

Megtisztelsz minket.

Köszönjük!

2009. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
A családi kapcsolatok kategória kiválóan alkalmas a kérdés megvitatására.
2009. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Egy abortusz mindig borzalmas, nekem is volt még régebben, és nagyon megviselt. Testileg annyira nem fáj szerintem, mint lelkileg, bár ezt is ember válogatja.Elaltatnak, és még aznap hazajöhetsz, de sztem gondold meg. Biztos, hogy nem tarthatod meg? Milyen gyógyszert szedsz? 17 hetes kismama.
2009. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Bár tényleg nem teljesen idevaló,azért válaszolok.


2 napot vesz igénybe,1 napon egy tágító "pálcikát" helyeznek a méhszájba,ami a nedvességet szívva dagad,és tágít,másnap műtenek,utána pár órával haza lehet menni. A lelki dolgokról nem tudok mit mondani,mert hála az égnek,nincs tapasztalatom. Testileg semmilyen érzés,mivel altatásban végzik. Gondolom utána görcsökre lehet számítani,meg vérzésre.

2009. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést.


És köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 19. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!