Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy csinálják a sperma...

Hogy csinálják a sperma vizsgálatot? Leírnátok részletesen?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. márc. 9. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:)


Le kell adni a mintát,gondolom ez érthető,hogy hogyan:D

aztán a doki mikroszkóp alatt megnézi és elemzi,hány élő,hogy mozog,milyen az alakja stb.

2011. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És nézik a prosztatát is? Végül is arra lennék kíváncsi, hogy belenyúlnak a férjem fenekébe is? Mert én ezt hallottam és ettől egy kicsit tart a férjem.
2011. márc. 9. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem!Legalább is nálunk nem volt ilyen!!!csak egy here ultrahang!De menjetek magán dokihoz és előtte kérdezz rá bátran!
2011. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már van időpontunk, ugy hogy nem magándokihoz megyünk.

Egyik ismerösöm is most volt ugyanebben az intézetben és neki vizsgáltak prosztatát is, viszont ő már majdnem 40 éves, lehet, hogy azért? ebben a korban már alapból kellene nézetni a prosztatát és lehet ha már ott volt azt is megnézték. Én erre is gondoltam, de azért ha van valakinek még tapasztalata légyszi leírnátok?

2011. márc. 9. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, férjem 35, és nézték a prosztatáját is, előtte a férjed jól mossa ki a fenekét zuhannyal otthon és wc-zni sem árt akkor nem fáj, amúgy is vazelint használ és egy pillanat az egész. Emellett nézték a heréit, végigtapogatta így legalább kiderült, hogy hereviszértágulata is van, spermát egy külön helységben öt nap önmegtartóztatás után kellett produkálni, lehet otthonról is vinni de akkor harminc percen belül oda kell velük érni, doki szerint jobb a friss ott azonnal, mert pl nézik a folyósodását is, és van akinek már húsz perc után folyósodik ami jó, de ehhez friss minta kell, nekünk még aznap megmondta az eredményt, megnézik hány mililiter, egy milit lecsípnek belőle abba néznek mindent, mennyi mozog, mennyi roncsolt, mennyi százalék áll, és ezeket az értékeket beszorozzák a ml liter számmal így jön ki az átlageredmény. Jobb ha amúgy megnézik a prosztatás is, nyugtasd meg a férjed, az enyém is be volt tojva tőle de hősként állta:)
2011. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én páromnál is megvizsgálta a prosztatát is a doki. Ő nem is sejtette mikor ment ,hogy az is lesz. Mikor hazajött lelkileg nem volt rendben emiatt ,de most már nevetünk rajta.
2011. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A páromnak csak herevizsgálat volt, utána bevonult egy szobába, és szolgáltatta az anyagot. két-három hét múlva mentünk az eredményekért!
2011. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hátha megnyugszik mire eljön az idő, bár kétlem, mert nagyon fél tőle.
2011. márc. 9. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én férjem (30 éves) nagyon izgult,hogy mi fog történni.Amikor meglátta a dokit kicsit megnyugodott,mert egy kb vele egy idős fiatalember volt.Nézte a prosztatát is,de a párom azt mondta,hogy nem volt rossz.És külön örült neki,hogy az urológusnak kisebb volt a keze,mint az én nőgyógyászomnak :D

Spermavizsgálatra otthonról vittük az "anyagot" és bent voltunk a dokinál amikor mikroszkóp alatt megnézte meg ilyenek.Rögtön tudtuk az eredményt ami sajnos nem a legjobb ezért vettek tőle vért hormonvizsgálatra.


Nyugtasd meg a férjedet.Mutasd meg neki a válaszokat.Ha felkészül a "legrosszabbra" akkor szerintem kellemesen fog csalódni és nem fogja kellemetlenül érezni magát.


Ja majd' elfelejtettem: A férjemtől megkérdezte,hogy megvizsgálhatja e a prosztatáját.

2011. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az jó, ha megkérdezik, hogy megvizsgálhatják e.

Köszönöm

2011. márc. 10. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!