Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat késést? Mert...

Ciszta okozhat késést? Mert már elszállt minden reményem!

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 44.napomon és semmi,mivel a ciklusaim nem szabályosak és ebben a hónapban nem tudom mikor volt ovum,ezért csináltam egy tesztet,ami persze - lett!
2011. ápr. 27. 11:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 27. 11:12
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia. Simán késhet cisztától egy vagy több hónapot is. Remélem, nem ez az oka nálad! Sok minden más lehet. Szerintem menj el dokihoz.

Nekem is nagyon rendszertelenek a ciklusaim, többnyire 35 nap körül vannak, de van hogy csak norcoluttal jön meg.

Előző ciklusban nekem a 43. napon lett halvány pozitív a teszt. Doki azt mondta, hogy zavaros ciklusnál bármikor lehet a peteérés...

Szóval, még ne add fel a reményt, de lassan menj el dokihoz.

Kívánom a legjobbakat. :)

2011. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy válaszoltál!Nagyon aranyos vagy!Hát Én is gondolkodtam rajta,hogy elmegyek dokihoz,mert valami nem stimmel..!De arra is gondoltam,hogy csinálok másik fajta terhességi tesztet..!Hátha..!!
2011. ápr. 27. 12:17
 4/11 A kérdező kommentje:
JA és gratulálok!
2011. ápr. 27. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a cisztának sok más jele is van.Ha csak késést tapasztalsz akkor gyorsan orvoshoz mert még sikerül visszaállítani a régi rendszert hormonokkal.Ha lesz más tüneted vagy már van is akkor is orvos mert jól kezelhető.A ciszta okoz pozitív tesztet is sajnos.
2011. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szabálytalan ciklussal talán érdemes lenne dokihoz menni.

2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Manka68!!!Olvasd csak el ki vagyok.....ezt már megbeszéltük!!!
2011. ápr. 28. 08:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Se tünetem,se pozitív tesztem,semmim nincs...!!
2011. ápr. 28. 08:20
 9/11 Manka68 ***** válasza:

Elolvastam. :-)

Fejlemény?

2011. ápr. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia Manka!Semmi fejlemény,még mindig nem jött meg és van egy újabb nega tesztem!47.napon vagyok ma!Hát mostmár hétfőn bejelentkezem a dokimhoz,remélem kapok még a hétre időpontot..!!!
2011. ápr. 30. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!