Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most minden reményem...

Akkor most minden reményem odaveszett?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon reménykedtem, hogy terhes vagyok, az elmúlt 2 hétben pár "tünetem" volt is, néha görcsölgetett a jobb petefészkem, fáradékonyabb lettem, néha émelyegtem, sűrűn kellett pisilnem és sűrűn voltam éhes. Tegnapra nem vártam, és nem is jött... Máskor mensi előtt semmi hasonló tünetem nincs, sőt, úgy szokott megjönni, hogy egyszercsak görcsöl egy nagyot, és tudom, hogy itt az ideje, nem szokott semmi előjele lenni. Viszont ma egész nap görcsölgettem, de nem olyan erős fájdalommal, ahogy máskor megjön, és nem is volt semmi egész nap, viszont nemrég elkezdett pecsételgetni. :( Egyébként a mensim mindig elég gyenge szokott lenni, nem az a "mindjárt elvérzek" tipus. Olvastam, hogy előfordulhat, hogy terhesen is vérzik valaki. Szerintetek oda minden reménységem, vagy még teszteljek azért??
2011. szept. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni,és ne tesztelj,csak pár nap múlva.Ne emelgess,vigyázz magadra.

Amelyik baba meg akar maradni,az meg is fog.És ez nem a teszten múlik.Nyugi.

2011. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en is igy jartam ,3 napig csak 2 3 csepp volt es utanna ugymond ellontott,sajnos nem jott ossze a baba ,ez volt ez elso sikertelen honap...

ti miota probalkoztok?

2011. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már eleve ott a gond,hogy az elmúlt két hétben nem nagyon lehetett valós tüneted. Hiszen két hete volt kb. peteérésed,ha mostanra nem vártad. Sajnos nagyon könnyű beképzelni mindent!

Próbáld meg ne figyelgetni magad! Össze fog jönni!

2011. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!