Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell nem rágörcsölni a...

Hogyan kell nem rágörcsölni a gyerekprojektre?

Figyelt kérdés

Kezd az agyamra menni a téma. Semmi másra nem tudok gondolni. Havonta vakarom föl magamat a padlóról. Ovulációtól mensiig minden egyes nap egy kínszenvedés, szinte már a negatív teszttel a kezemben is jobban érzem magam, mint a várakozás napjaiban.

Válasz: Ön

a) forduljon ideggyógyászhoz

b) forduljon fel

c) egyéb, éspedig:


2011. máj. 31. 13:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, ami leköt. Hozzáteszem nekem is kínszenvedés a várakozás, pedig csak ez lesz a másodig próbálkozós hónapunk, első hónapban túl későn kezdtünk neki. Már szinte minden létező babatémás dolgot elolvastam, már azért próbálom lefoglalni magam, kevésbé jut eszembe!!!
2011. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Válasz:

d.)nem vagy ezzel egyedül!

És az a bosszantó, hogy tudom, hogy van peteérésem, jókor is vagyunk együtt (bár lehet, hogy ki kellene próbálni a mindennapos szexet ovu környékén) és mégsem sikerül. Azt mondani, hogy ne görcsölj a témára könnyű, a kivitelezés meg nehéz. Hát............

Kitartást és sikert kívánok!

2011. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
48%

Le leszek pontozva, már látom, de leírom:

Az a baj, hogy így fogalmazol, hogy "gyerek PROJEKT"

Egy gyerek ne legyen egy projekt része.


Egy kicsi életet vársz a Földre, Ő nem projekt, hanem több annál.

Jönni fog, amikor jönnie kell.


A projektben van egy negatív kicsengés, az, hogy teljesíteni kell!

2011. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ezt mondták, és sosem tudtam betartani, viszont, most, hogy már van egy gyerkőcünk, utólag én is ezt mondom, Tudom, hogy nehéz, mi 3,5 évet vártunk a csodára. Mindenféle kezelésen, beavatkozáson átestünk, nálam is volt számolgatás, hőmérőzés, ilyen tea, olyan bogyó, és akkor jött össze, mikor már lemondtunk róla. Tényleg agyban dől el. Mi elkeseredésünkben vettünk egy "gyerekpótló" kutyát, aminek a nagy tanítgatás, gondozásának a kavalkádjában elfelejtettem a babaprojectet. Annyira, hogy már majdnem 7 hetes terhes voltam, amikor feltűnt, hogy rég meg kellett volna jönnie. Egy szó, mint száz: tényleg kell valami, ami eltereli a gondolataidat mindenről.

1 éves manócska anyukája

2011. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek. Az a baj, hogy akinek ez túl fontos, mert (még egy) gyerek nélkül űrt érez és nem érzi teljesnek az életét, annak hiába mondják, hogy ne foglalkozzon ezzel annyit. Mikor nekünk ez a legfontosabb.


Kedves 13:29, köszi, tökéletesen tisztában vagyok vele, milyen egy gyerek, jobban is , mint hinnéd, de végül is a kérdésre tudsz válaszolni?

2011. máj. 31. 13:36
 6/33 anonim ***** válasza:

13:34-es vagyok

Igaza van az előttem szólónak, nem Mi, hanem a gyerek dönti el, hogy mikor, és hová jön. Ők megérzik, mikor tényleg itt van az ideje :)

2011. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

13.29 vagyok.


Válaszoltam.

Azt akartam mondani, hogy hagyd rá a kicsire, hogy mikor akar jönni.


Nem tudok mást mondani, akkor jön, amikor jönnie kell.


Ez így homályosan hangzik, de én hiszek ebben.


Nem kell és nem is lehet ezt kierőltetni!

2011. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Egyet értek abban, hogy akkor jön amikor jönnie, kell, de amikor annyira vágyik valaki az anyaságra, akkor nehéz ezt szem előtt tartani.

Mi a párommal csak most próbálkoztunk először, mert már együtt vagyunk egy ideje és mostmár úgy gondoljuk, hogy a családot szeretnénk. Én is számlálom a napokat, és úgy vagyok vele bár egy héttel öregebb lehetnék, hogy végre tudjam, hogy a baba is úgy gondolja, hogy megérdemeljük. Szörnyű érzés ez a tudatlanság.

Abban viszont van valami, hogyha lefoglalod magad kevésbé gondolsz rá. Én ha a párommal vagyok akkor semmi bajom, ritkán gondolok rá, de ha dolgozik akkor teljesen elkeseredek, hogy mi van ha mégse jön még. Államvizsgára kéne tanulnom, de nem igazán tudok erre koncentrálni.

Szóval nem könnyű nem görcsölni.

2011. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megbántani, és köszönöm a válaszokat, de ha a baba tényleg akkor jön, amikor jönnie kell, akkor miért van annyi leányanya meg bántalmazott anya meg bántalmazott gyermek meg abortusz meg megélhetési sokgyerekes szülő? Szerintem ez inkább biológia és szerencse kérdése.
2011. máj. 31. 13:54
 10/33 anonim ***** válasza:

Hát én rágörcsöltem, mégis összejött az első hónapban!


10 hkm

2011. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!