Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon sikerült? Vagy álpozitív...

Vajon sikerült? Vagy álpozitív lenne az eredmény?

Figyelt kérdés
Augusztus 25-én (vagyis 13 napja) ültettek be két 5 napos fagyi babát. Augusztus 27-én szombaton be kellett adnom magamnak egy fél adag Ovitrelle injekciót. Rá egy hétre (mielőtt a következő szurit be kellett volna adnom) szombat reggel teszteltem és 1-2 percen belül megjelent a második csík, nem túl erős, de annyira nem is halvány, szabad szemmel tisztán látszik. Vajon sikerült? Lombikos lányok várom a tapasztalataitokat!
2011. szept. 6. 10:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy az Ovitrelle befolyásolhatta?
2011. szept. 6. 10:24
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem sikerült ! :) pár nap múlva megint tesztelj. nekem is ez volt először halvány pozi és utána 2 napra rá épphogy belemártottam a pisibe és kétcsíkos lett! de mielőtt gratulálnál ne tedd a mi babánk elment.

de én neked viszont gratulálok!

2011. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!