Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk mit tegyek,...

Babát szeretnénk mit tegyek, tegyünk a párommal a 100%-os eredmény érdekében?

Figyelt kérdés
Már közel egy hónapja próbálkozunk gyermekáldás érdekében, a párommal, de viszont a múlt héten (szept. 29- okt. 2-ig) megvolt a havim. Fáradékonyabb vagyok, lelkileg érzékenyebb, mást nem vettem észre... Attól még összejöhetett a baba??
2011. okt. 6. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... igyekszem megfogadni a jó tanácsokat,


utolsó két kommentesnek meg lécci ne vitázzatok, én értem és az a lényeg... :)


és mindenkinek kívánok sok sikert aki babát szeretne, de még nem jött össze,


és tudom hogy nem sok idő egy hónap, csak felszeretném készíteni magam a dolgokra hogy majd mire számíthatok, sajnos még nemtudok ilyen dolgokról sokat, ezért is kérdeztem...


és ha tudtok még pár tippet, hogy hogy lehetne nagyobb az esély, akkor azt írjátok meg, Köszi mindenkinek...

2011. okt. 9. 04:37
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg segíthet az is ( a 2 naponkénti szex mellett) ha utána a lábaidat gyertyaállásba teszed. Nekem az első gyerek így a 2. hónapban összejött, a 2. pedig 1 hónap alatt...de én nagyon szerencsés is vagyok ebben a tekintetben.

Sok sikert és mielőbbi babásodást!!!

2011. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Mi van veled? :))))
2014. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!