Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue tesztről vélemények?...

Clearblue tesztről vélemények? Hamisat mutatott már? Megbízható?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyik legjobb. Nekem mindig jót mutatott.
2012. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki majdnem hogy csak ezt az eredményt fogadja el.Ez egy kicsit furcsa de hát azt mondja hogy a legjobb:)
2012. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam hamisat nem mutatott de rossz volt.


Ez olyan volt ha negatív akkor csak a kontrolpanelben van egy minusz.

Ha pozitív akkor van egy plussz a rendes panelben, és a kontrolpanelben egy minusz.


Na nálam egy minusz volt a rendes panelben és késsz. De egyböl tudtam, hogy hibás, mert a kontrolpanel sem jelent meg. így vettem másnap egy olcsó tesztet az pozitívat mutatott.

2012. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem működött, 25ös teszt reggeli vizeletből alig látható halvány pozi, ugyanaznap délután a Clearblueval egyértelmű pozitív volt.
2012. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be egyáltalán pozit mutatott baba meg sehol.
2012. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hibás volt. Sokan szeretik, de szerintem, ha van baba azt egy olcsóbb tesztnek ki kell mutatni, többet nem adnék ki érte ennyi pénzt, mert majd 2000 ft és azt nagy kidobásnak tartom, ha esetleg ismét hibás lenne, viszont el kell ismerni, hogy akik dícsérik azok meg vannak vele elégedve, és sokan írták, hogy már a nem várt előtt mutatta a pozitív terhességet...
2012. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ennyit nem adnék tesztért, nekem egy nap késésnél délutáni vizeletből 400 forintos teszt pozitív lett. Ráadásul én egy másik ciklusban, mielőtt összejött volna, mindent bejártam clearblue-ért, mert a férjemnek ez volt a mániája, hogy az a legjobb (ő orvos), és sehol nem kaptunk, pedig debrecenben élünk, tehát nem a világ végén. a gyógyszerész is azt mondta, hogy attól, hogy a legdrágább, a többi is tökéletes.


22 hkm

2012. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is Clearbluet vettem most. Remelem jo lesz.

Bocsi az offert de erdekeltek a valaszok.

2012. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!