Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet a peteérésem akkor?

Mikor lehet a peteérésem akkor?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek nekem értelmezni a jeleket!..Sok infót hallottam már és összezavarodtam, hogyan is értelmezzem..:


Az utolsó mensim első napja december 11 volt. December 27-29 áttetsző nyúlós cervixnyákom volt. December 28-án majdnem két egyforma csík volt az ov.teszten (nagyon pici árnyalatkülönbség), ezután már negativ 5 napon keresztül, 28-a előtt nem teszteltem. Január 5-től érzékenyebbé váltak a melleim, 8-10ig kimondottan erősen, amihez 7-én és 8-án enyhe alhasi szúrkálások, görcsöcskék párosultak. Ezen dátumokat követően a tünetek eltűntek mind, hétfőre, azaz 16-ra várom a mensim. A cilusaim általában 34-35 nap körül mozognak.


2012. jan. 13. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből senki meg nem mondja Neked...

Ha pontosabbat akarsz tudni, akkor a következő ciklustól vezess hőgörbét.

Hacsak nem vagy babás, és akkor nem lesz rá szükség... :o)

2012. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a meglátásod.Azért én számítok rá, hogy vki esetleg tud erre vmit mondani! :)
2012. jan. 13. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szerenék segíteni de nehéz így.Lehet baba mert hogy elmult minden tunet.Voltam már így addig mindig fájt mindenhol ahogy sikerult teherbe esni akkor minden eltunt.Szorítok hogy jo legyen:)
2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én megértettem:) Szóval a ciklusod dec 11-én kezdődött, peteérésed szerintem a nyákból és az ovu tesztből gondolva a ciklusod 16-19 napján lehetett. Ez a ciklusod 31-33 napos lesz a peteérésből számolva. A hasszurka lehetett akár a beágyazódás jele, de nem szeretném beléd beszélni a gyereket, sem hitegetni. Szerintem lassan tesztelhetsz.
2012. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeteket! Bianka: ilyesmire tippelek én is..köszi a megerősítést! azért szeretném tudni, mert tisztában szeretnék lenni vele, akkor mikor is érdemes próbálkoznunk a párommal babaügyben. annyi minden tünetet meg infót hallottam már a peteéréssel kapcsolatban, hogy az sem tudom akkor most mikor mi történik:)
2012. jan. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!